Čornajā aizvadītas pirmās volejbola sacensības

Publicēts 11.08.2017

5. augustā Čornajas ciemata Dukstigala līča pludmalē tika aizvadītas pirmās volejbola sacensības jauktām (2 vīr. + 2 siev.) komandām. Lai gan Rāznas vējš todien bija diezgan spēcīgs, tas netraucēja sacensību dalībniekus paspēt vēl iesildīties pirms spraigām cīņām.

Sacensību atklāšanā dalībniekus uzrunāja Čornajas pagasta pārvaldes vadītājs Oļegs Kvitkovskis, kurš priecājās šeit pirmo reizi vienkopus redzēt tik daudz sportistu un novēlēja viņiem veiksmi. Tāpat arī runu teica Čornajas tautas nama vadītāja Santa Viša-Gaisiņa, kura aicināja dalībniekus būt aktīviem arī nākamajās sacensībās. Savu prieku par dalībnieku aktivitāti un sacensībām izteica sacensību iniciatore – aktīva ciemata sportiste un iedzīvotāja Sarmīte Broliša. Atklājot pirmās šāda veida sacensības Čornajas pludmalē, simboliski gaisā tika palaisti trīs baloni.

Tā kā sacensībās drīkstēja piedalīties ierobežots komandu skaits (maksimums 8 komandas), tad priekšroka tika dota tām komandām, kuras pieteicās pirmās. Lai gan pēdējā pieteikšanās dienā notika ļoti liela komandu pieteikšanās aktivitāte, diemžēl visas komandas nevarēja piedalīties.

Apakšgrupu spēlēs nekas vēl neliecināja par to, kāds izvērtīsies pusfināls un fināls, un kā laikapstākļi spēj ietekmēt gan dalībniekus, gan to spēli. Finālā negaidīti sāka līt spēcīgs lietus, kura laikā komandas slapji cīnījās par godalgotajām vietām. Finālā par 3. vietu spēkojās abas Čornajas ciemata komandas, no kurām komanda “Čornaja” ieguva godalgoto 3. vietu, savukārt “Čornajas mafija” palika aiz svītras – ceturtie. Savukārt spraigā cīņā par 1. vietu cīnījās un uzvarēja komanda no Bērzgales “Gremde”, kas aiz sevis godalgotajā 2. vietā atstāja komandu no Rēzeknes “Jupiters-Jauda”. 1. vietas ieguvēju komandā „Gremde” spēlēja: Aigars Kalniņš, Rihards Ludboržs, Laura Lucatnika, Viktorija Žukova. Komandas labākais spēlētājs ir Aigars Kalniņš. Savukārt komandas „Jupiters-Jauda” labākais spēlētājs ir Gaitis Bobrovs, bet 3. vietas ieguvēju komandā „Čornaja” – Ņikita Kopmanis.

Sacensībās piedalījās arī komandas no Griškānu, Tiskādu, Feimaņu pagasta. Vēlreiz apsveicam uzvarētājus. Liels paldies visiem par izrādīto lielo aktivitāti un ieguldīto darbu sacensību organizēšanā. Un, protams, liels paldies galvenajiem sacensību tiesnešiem: Zaigai Ivanovai un Aivaram Kaupužam.

Gaidām visus volejbola entuziastus un atbalstītājus jau uz nākamajām sacensībām 12. augustā, kas norisināsies Čornajas ciemata svētku ietvaros.

Santa Viša-Gaisiņa,
Čornajas tautas nama vadītāja
Foto: Radvils Abajevs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0