Čornajā notika galda spēļu sacensības

Publicēts 06.03.2018

Piektdien, 2. martā Čornajas tautas namā notika galda spēļu sacensības. Lai gan sacensības bija paredzētas visiem Čornajas ciema iedzīvotājiem, vislielāko atsaucību izrādīja bērni un jaunieši.

Balvas tika dalītas četrās disciplīnās: novusa, dambretes, galda futbola un galda tenisa spēlē. 1. vietu galda tenisā pārliecinoši ieguva Ņikita Romanovskis, 2. vietu ieguva Jekaterina Vincukova, bet 3. vietu izcīnīja Jegors Poskrjobiševs. Novusa spēlē sīvā cīņā 1. vietu izcīnīja Roberts Vincukovs, 2. vietā aiz sevis atstājot atkal Jegoru Poskrjobiševu, bet 3. vietā Ēriku Kučeri. Dambretes spēlē 1. vietu pārliecinoši jau otro gadu pēc kārtas ieguva Jekaterina Vincukova, aiz sevis 2. vietā atstājot Arinu Maslabojevu, bet 3. vietā Jegoru Poskrjobiševu. Savukārt galda futbola sīvā cīņā godalgoto 1. vietu beidzot ieguva Jegors Poskrjobiševs, 2. vietu Roberts Vincukovs, bet 3. vietu Ērika Kučere. Visi godalgoto vietu ieguvēji tika pie medaļām, diplomiem un balvām, bet visi pārējie sacensību dalībnieki arī neizpalika bez saldām dāvanām par piedalīšanos. Lielu paldies gribu teikt visiem bērniem par izrādīto aktivitāti! Un ceru, ka nākamajās sacensībās mūsu būs vēl vairāk!

 

Foto un teksts: Čornajas Tautas nama vadītāja Santa Viša-Gaisiņa

IMG_2019 IMG_2024 IMG_2027 IMG_2034

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0