Čornajas tautas namā atklāta Marijas Vickas fotoizstāde DABA +7 DIOPTRIJAS

Publicēts 11.03.2019

Čornajas tautas namā 8. martā tika atklāta Marijas Vickas fotoizstāde “DABA +7 DIOPTRIJAS”. Dabas skaņu pavadījumā skatītāji varēja un vēl visu mēnesi varēs aplūkot ziedu un kukaiņu fotogrāfijas tuvplānā.

Tas nozīmē, it kā uzlikt vecmāmiņas brilles un ļoti tuvu aplūkot priekšmetus, ieraudzīt sīkas nianses un detaļas, piemēram, to, ka vabolei kājas ir spalvainas un uz galvas ir dīvaini dekoratīvi radziņi un izaugumi, izpētīt sarmas kristāliņus, gaismu spēli tajos.

Lietas, kurām ikdienā vairums paiet garām un neievēro, Marija Vicka savās fotogrāfijās izceļ un padara pieejamas skatītājam.

Marija Vicka ir Čornajas pagasta iedzīvotāja, strādā bērnudārzā un studē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā sākumskolas skolotāja studiju programmā, audzina dēlu un dzied folkloras kopā “Ausmeņa”. Mācoties vidusskolā, atklājusi fotografēšanas burvību un prieku. Sākumā tas bija fotoaparāts ar filmiņām, vēlāk digitālā fotokamera. Marijas bildēs dominē daba, ziedi un ainavas.

Aicinām aplūkot izstādi!

Dace Baltkāje,
Čornajas tautas nama vadītāja

IMG_4008No labās - Marija Vicka, Dace BaltkājeMarijas_izstāde

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0