Dabas izglītības centrs “Rāzna”

Publicēts 09.06.2014

Adrese: Skolas iela 3, Lipuški, Mākoņkalna pagasts
Tālrunis: +371 29139677
E-pasts: regina.indrike@daba.gov.lv
Īss apraksts: Centrā tiek piedāvātas dažādas dabas izziņas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem un iepazīstina ar attiecīgās īpaši aizsargājamās dabas teritorijas dabas daudzveidību. Sajūtu taka.

Centrā izveidota izstāde „Iepazīsti un sajūti Rāznas Nacionālo parku!”, kuru iespējams apmeklēt gan patstāvīgi, gan centra darbinieka pavadībā. Ir iespējams piedalīties dabas izziņas nodarbībās par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām, par Rāznas Nacionālā parka iemītniekiem ūdenī, mežā, pļavā vai ezera piekrastē. Dabas izglītības centrā rīkosim Mitrāju dienu, Ūdens dienu, Putnu dienas un citus bioloģiskajai daudzveidībai veltītus pasākumus, seminārus un radošas darbnīcas.

Vasaras sezonā basām kājām var izstaigāt Sajūtu taku, kas izveidota centra tuvumā.

Vairāk informācijas:

http://www.daba.gov.lv/public/lat/vides_izglitiba/dabas_izglitibas_centri/dabas_izglitibas_centrs_razna/

http://www.daba.gov.lv/upload/File/Publikacijas/BUK_DIC_Razna.pdf

 DIC_Razna_Sajutu_taka_renamed_18415DIC_Razna1 (1128 x 752)DIC_Razna_renamed_14615DIC_razna3 (1128 x 752)DSCN9612 DSCN9613

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0