Dagdas novada pašvaldības kolēģi viesojas Rēzeknes novadā

Lai iepazītos ar Rēzeknes novada pieredzi pagastu pārvalžu reorganizācijā, 11. oktobrī Rēzeknes novada Maltā viesojās kolēģi no Dagdas novada pašvaldības – domes vadītāja Sandra Viškure, pašvaldības izpilddirektors Ivars Pauliņš, kā arī nodaļu vadītāji un speciālisti. Par grūtībām un finansiālajiem ieguvumiem, apvienojot divu pagastu grāmatvedību, stāstīja Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne un izpilddirektors Jānis Troška, kā arī nodaļu speciālisti. Tā kā Pušas pagastu nesenā pagātnē skāra reorganizācija un tas pārtapa par Maltas pagasta pārvaldes struktūrvienību, sarunās piedalījās arī Maltas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Skudra, Pušas pagasta pārvaldes vadītājs Viktors Afanasjevs un Maltas pagasta pārvaldes speciālisti.

Pieredzes apmaiņas brauciena laikā Dagdas pašvaldības delegācija arī apskatīja Maltas vidusskolu un pērn atklāto daudzfunkcionālo zāli, kā arī apmeklēja vienu no populārākajiem tūrisma objektiem Rēzeknes novadā – jūgendstila pērli Lūznavas muižu.