Dakteris Aikāsāp apciemoja mazos audrēniešus

Publicēts 07.04.2017

Uzreiz pēc pavasara brīvlaika, lai palīdzētu izglītojamajiem labāk iejusties mācību procesā, Audriņu pamatskolā ciemojās īsts dakteris Aikāsāp ar savu izklaidējošo un izglītojošo programmu.
Atraktīvs priekšnesums, pilns ar dziesmām, dejām, dzejoļiem, sagādāja mūsu izglītojamajiem patiesu gandarījumu. Dakteris un viņa sabiedrotie – čalis un zaķis, piedāvāja mazajiem skatītājiem joku un brīnumu pilnu priekšnesumu. Bērni dejoja jau sen aizmirsu „La Macarena”, skaitīja „cāļus rudenī”, lidoja ar Karlsonu… Tomēr bērni ne tikai izklaidējās, bet arī rotaļājoties atkārtoja drošības noteikumus ikdienā.
Kaut gan pasākums bija paredzēts sākumskolas vecuma bērniem, tajā labprāt piedalījās arī vecāko klašu izglītojamie, mūsu topošie absolventi – devītklasnieki. Spriežot pēc viņu jautrā noskaņojuma, teātra izrāde bija izdevusies.
Lielu paldies sakām teātra aktieriem par bērnības nedzīstošo dzirkstelīti dvēselē, kas spēj iekurināt prieka ugunskuru. Ceram uz turpmāko sadarbību!

Oksana Brokāne,
Audriņu pamatskolas skolotāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0