Dāmu volejbola komanda ”Rēzeknes novads” gūst uzvaru pie kaimiņiem

Publicēts 20.03.2019

Dāmu volejbola komanda ”Rēzeknes novads” ar SK”LATGOLYS VONOGI” atbalstu 17. martā piedalījās sieviešu volejbola sacensībās, kuras organizēja Dagdas sporta pārvalde. Dalības mērķis bija labāk sagatavoties EVL izšķirošajiem mačiem, kas notiks 24. martā Rīgā.

Komandas bija sadalītas divās grupās (Dagdas un Ezernieku), pēc kuru izspēlēm tikās finālos. „Rēzeknes novada” komanda pārliecinoši uzvarēja visas spēles, neatdodot nevienu setu. Komandas sastāvā tika iespēlētas jaunas spēlētājas, kas pastiprinās komandu EVL sacensībās, — pieredzējusī Anita Gudrika un bērzgaliete Laura Lucatnika. Jāatzīst, ka meitenes ātri sapratās ar komandas biedrenēm un bija krietnas palīdzes pie uzvaras kaldināšanas.

Finālā divos setos tika uzvarēta VK”Krāslava”, kuras bija cienīgas pretinieces mūsu meitenēm. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Anita Gudrika.

Cerams, ka šīs spēles atgriezīs meitenēs pārliecību par sevi un ļaus labi nospēlēt izšķirošajos mačos EVL. Kausu un medaļas ieguva – Ausma Meinarte, Linda Bumbiša (komandas kapteine), Viktorija Žukova, Dagmāra Helēna Laurecka, Anita Gudrika, Laura Lucatnika.

Oļegs Žukovs, Oskars Krukovskis
SK”LATGOLYS VONOGI”

IMG-20190317-WA0003

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0