Daugavpils ledus hokeja hallē norisinājās 2017. gada Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā

Publicēts 05.04.2017

1. aprīlī, jeb labāk pazīstamā kā Joku dienā, Daugavpils ledus hokeja hallē norisinājās 2017. gada Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā, kur laukumā tikās 7 jauniešu un vīru komandas no Rēzeknes novada, Rēzeknes pilsētas un Ludzas novada Cirmas pagasta. Kausa izcīņas turnīrā piedalījās komandas „ASILA”, „Cirmas stacija”, „Vecie buki”, „Ritiņi”, „Ilzeskalns”, „Rezgols” un „WS-TM”.

Kausa izcīņā kopumā tika aizvadītas 13 spēles. 1. vietu kopvērtējumā (jau trešo gadu pēc kārtas) izcīnīja pieredzējusī  Rēzeknes komanda „ASILA”, ar pārliecinošu rezultātu 4:0 uzvarot Gaigalavas pagasta hokeja komandu „WS-TM”. Mazajā finālā 3. vietu  izcīnīja Rēzeknes novada komanda „Rezgols”, kas ar rezultātu 5:2 uzvarēja Cirmas pagasta komandu „Cirmas stacija”.
Kausa izcīņas noslēgumā tika godināti arī labākie turnīra spēlētāji. Pēc spēlētāju  pozīcijām laukumā, par Rēzeknes novada kausa izcīņas hokejā labāko aizsargu tika noteikts Arvis Strods (“Rezgols”), labākais vārtsargs — Pēteris Pavlovs (“Cirmas stacija”), savukārt labākā uzbrucēja nosaukumu saņēma Kalvis Dobkevičs no “WS-TM” komandas. Par kausa izcīņas labāko spēlētāju tika nosaukts Igors Martišovs no “ASILA” komandas.
Lai gan šogad komandu skaits bija mazāks nekā pagājušajā gadā, tas netraucēja cīņas sparam, vēlmei uzvarēt un godam pārstāvēt savu ciematu, pilsētu, novadu.
Uz drīzu tikšanos ledus laukumos!

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists

DSC_2941 DSC_2943 DSC_2965 DSC_2971 DSC_3013 DSC_3100-min DSC_3102 DSC_3112 DSC_3197

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0