Daugavpils novadā notiks konference «Amatniecības darinājumu pārdošana – soli pa solim»

Projekti

Daugavpils novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Zarasu rajona Kultūras centru realizē projektu Nr. LLI-337 “Zarasu rajona un Daugavpils novada  mazaktīvo teritoriju iedzīvotāju radošuma un uzņēmējdarbības  aktivitātes atbalstīšana, izmantojot sociālkultūras pasākumus”.
Šī gada 12. martā amatnieki, rokdarbu pratēji, mājražotāji, pašvaldības pārstāvji un iedzīvotāji, kas plāno iesaistīties amatniecībā, tiek aicināti reģistrēties dalībai konferencē “Amatniecības darinājumu pārdošana – soli pa solim”, kas notiks Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”, Dobeles ielā 30, Daugavpilī.
Vietu skaits ierobežots. Iepriekš jāreģistrējas, aizpildot pieteikuma formu: https://goo.gl/forms/LfIV78x6sNqOxZ5a2
Konferences dalībniekiem tiks piedāvāta informācija un viedokļu apmaiņa par iespējām radoši attīstīt amatniecību lauku teritorijās, iepazīt amatniecības biznesa pamatus un uzzināt kādi amatniecības darinājumi ir pieprasīti Latvijā un Eiropā.
Konferences programma
Sagatavoja: