Degvielas piegāde Sakstagala un Kantinieku pagasta pārvaldei

Iepirkuma identifikācijas nr.: Sak.p.p 2018/3
Piedāvājuma iesniegšanas termiņš: 2018.gada 27.marta plkst.11:00
Pasūtītāja nosaukums: Sakstagala pagasta pārvalde
Iepirkuma priekšmets: Degvielas piegāde Sakstagala un Kantinieku pagasta pārvaldei
Piedāvājumu iesniegšanas vieta: Kalna iela 2, Sakstagals, Sakstagala pagasts, Rēzeknes novads, LV-4638
Kontaktpersona: O.Muravjova tel.64640550, e-pasts: info@sakstagals.lv
Nolikums
Lēmums
Jautājums:
1. Vai pretendentiem jāsagatavo cenas piedāvājums, ņemot vērā 3.pielikumā "Tehniskā specifikācija" 4.punktā norādīto pilsētu degvielas uzpildes staciju vidējā cenu uz 2018.gada 20.martu?
Atbilde:
1. 3.pielikumā "Tehniskā specifikācija" 4.punktā ir noteiks, ka pasūtītājam ir jābūt iespējai degvielu iegādāties Rēzeknē, Rīgā, Jēkabpilī un Daugavpilī.
Jautājums:
2. Lūdzam pasūtītāju mainīt cenas noteikšanas datumu un izvēlēties vēsturisku datumu pirms iepirkuma izsludināšanas dienas, lai tādējādi varētu objektīvi salīdzināt pretendentu iesniegtos piedāvājumus.
Atbilde:
2. Pasūtītājs ir noteicis datumu un tas ir uz 2018. gada 20. martu.