Dejotāji pārbauda spēkus atlases skatē

Publicēts 16.03.2020

12. martā Bērzgales kultūras namā notika Rēzeknes un Viļānu novadu XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku “Tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra apguves un dalībnieku atlases skate.

Skatē piedalījās 18 Rēzeknes un Viļānu novadu deju kolektīvi. Dejotāju sniegums tika novērtēts labi. Žūrijas locekļi uzteica tieši pašu mazāko dejotāju sniegumu. Tika iegūtas piecas 1. pakāpes ( Dricānu vidusskolas 1.-2. klašu deju kolektīvs, Viļānu vidusskolas 1.-4. klašu deju kolektīvs, Rēznas pamatskolas 3.-6. klašu un 7.-9. klašu deju kolektīvi un apvienotais Kaunatas un Dricānu vidusskolas 10. -12. klašu deju kolektīvs , deviņas 2.pakāpes un četras 3. pakāpes. Prieks par dejotāju sniegumu!

Cik un kuri deju kolektīvi būs saņēmuši ceļazīmi uz deju svētkiem Rīgā, būs zināms maija beigās.

Milzīgs paldies visām deju kolektīvu vadītājām par ieguldīto darbu. Liels paldies visiem dejotājiem par raito dejas soli. Paldies vecākiem par atbalstu. Paldies Rēzeknes novada pašvaldībai par atbalstu un sadarbību. Liels paldies Bērzgales kultūras nama darbiniekiem, īpaši vadītājai Dailai par uzņemšanu un sapratni.

Rēzeknes un Viļānu novadu deju kolektīvu virsvadītāja vadītāja Silvija Bokta

Foto: Ilze Čudare – Sergejeva, Bērzgales pagasta jaunatnes lietu speciāliste

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0