Dentista meistarklase Nautrēnos

Publicēts 28.04.2017

Dzīvē parasti ir tā, ka mēs baidāmies vai izvairāmies no tā, ko nepazīstam. Viena no bērnu un jauniešu dzīvē stresainākajām situācijām, kuras saistītas ar veselības aprūpi, noteikti ir zobārsta apmeklējums. Lai rosinātu izglītojamos saistīt savu nākotni ar medicīnu, zobārstniecību vai veselības aprūpi, Nautrēnu vidusskolas skolēniem tika dota iespēja iepazīt dentista profesiju un atklāt dažādus profesionālos noslēpumus.

Meistarklases laikā pieredzējusī un visiem nautrēniešiem labi pazīstamā zobārste Ināra Oļševska ne tikai iepazīstināja ar saviem darba pienākumiem, ārstniecības gaitu, instrumentiem un citiem amata noslēpumiem, bet arī ar iespējām iegūt dentista kvalifikāciju. Izglītojamie ļoti labprāt iejutās zobārsta, ārsta palīga un pacienta lomās, kas ļāva vairāk izprast darba specifiku. Tādējādi izglītojamie varēja secināt, ka, lai kļūtu par dentistu, svarīgi jau tagad pievērst īpašu vērību STEM priekšmetiem, mācīties būt ļoti akurātam, rūpīgam un precīzam.

Dentista meistarklase tika organizēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Elita Opincāne,
IP speciāliste, projekta koordinatore Rēzeknes novadā

DSCF2788 DSCF2700 DSCF2735 DSCF2758 DSCF2761 DSCF2783

 LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0