Draugi un radi – “Skonai” 5 gadi

Publicēts 17.12.2017

Rēzeknes novada vokālā studija “Skonai” aicina uz savu 5 gadu jubilejas koncertu “Sasatikšonuos”, kas notiks šī gada 21. decembrī plkst. 18.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē.

“Skonai” bērni un jaunieši klausītājus priecēs gan ar zināmām kompozīcijām, gan ko pavisam jaunu. Līdztekus muzikālajām svinībām tiks prezentēti divi vokālās studijas mākslinieciskās vadītājas Guntras Kuzminas-Juknas sirdsdarba augļi- dziesmu krājums “Sirdsgunteņa”, kur sastopamas Guntras oriģinālkompozīcijas ar latgaliešu autoru tekstiem un latgaliešu tautasdziesmu apdares dažāda lieluma muzikālajiem sastāviem, un bērnu dziesmu CD ” Rūtaļa” veltītu dzejnieka O. Slišāna piemiņai, kas ierakstīts kopā ar “Skonai” mazākajiem dziedātājiem.

Kavēsimies lieliskās atmiņās, atskatoties uz padarīto, sasniegto, izdziedāto, kopā iesim pa ziemas ceļiem un takām, līksmosim uz skatuves kā jau īstās svinībās, un priecāsimies būt kopā ar visiem mūsu draugiem, radiem un atbalstītājiem!

Vokālās studijas “Skonai” dalībniece

Aiva Streļča

SKONAI AFIŠA 5 jubileja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0