Dricānieši klausās Antoņinas Lubējas dzeju

Publicēts 14.02.2018

Dricānu kultūras nama mazo zāli 10.februāra pēcpusdienā piepildīja silti saules stari, kurus dāsni dāvāja dzejniece Antoņina Lubeja (Madona). Tika prezentēts viņas pagājušā gada nogalē iznākušais dzejas krājums “Ar saules staru sirdī”. Brīnišķīga dzeja autores fantastiskajā izpildījumā lika aizmirsties laikā. Viņas dzeja – skaistas un siltas atmiņas par bērnību Rogovkas pusē, Līčupītes krastos, saules glāstītās dzimtenes takas, salnas skartā sirds, balti mirkļi mīlestībā.

Autore savu sapni par savu dzeju piepildīja tikai četrdesmit gados, kaut gan par to bija sapņojusi kopš bērnības. Viņas dzīves vērtīgā atziņa ir -“Ja kaut ko dzīvē ļoti vēlies saniegt, vajag uz to iet nevis ar kājām, bet ar sirdi un dvēseli.”

Paldies Antoņinai Lubejai par jauko pēcpusdienu un Dricānu KN vokālajam ansamblim “Almus” par muzikālo noformējumu.

 

Dricānu kultūras nama vadītāja Genovefa Jonāne

Autores foto

IMG_7207 IMG_7241

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0