Dricānu jauniešu biedrība aicina brīvprātīgos

Publicēts 19.07.2016

Dricānu jauniešu biedrība „LOBS” aicina brīvprātīgos jauniešus pieteikties aktivitātes „Emocijas karuselis” īstenošanai Rēzeknes svētku nedēļas ietvaros no 24. jūlija līdz 31. jūlijam. Ir nepieciešami brīvprātīgie jaunieši, kuri palīdzētu piesaistīt pasākuma apmeklētājus apmeklēt „Emociju karuseli”, kā arī tehniskā darba procesā.

Darbojoties kā brīvprātīgais, Tu iegūsi jaunu pieredzi, jaunas iemaņas, neformālu vidi un iespēju kļūt par svētku programmas dalībnieku. Biedrības „LOBS” nodrošina bezmaksas foto emocijas katram brīvprātīgajam.

Pieteikumu brīvā formātā sūtīt: lobs.biedriba@gmail.com vai inguna.semule@gmail.com

Vairāk informācijas: 28670203 (Ingūna)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0