Dricānu pagasta iedzīvotāji aicināti uz kopsapulci kandidātu izvirzīšanai pārvaldes vadītāja amatam

Ņemot vērā Inventarizācijas komisijas pārbaužu rezultātā konstatētos normatīvo aktu pārkāpumus, Rēzeknes novada domes deputāti secināja, ka Dricānu pagasta pārvaldes vadītājs Boļeslavs Kindzuļs bez attaisnojoša iemesla ir būtiski pārkāpis Darba līgumu. 16.decembra sēdē deputāti pieņēma lēmumu atbrīvot viņu no amata. Pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška izdevis rīkojumu, kas paredz, ka darba līgums un darba tiesiskās attiecības ar viņu tiks izbeigtas 2010.gada 27.decembrī.

Jāatzīmē, ka B.Kindzuļš no darba ir atstādināts jau no šī gada 10.novembra, par šo laiku nesaņemot atalgojumu. Šobrīd pārvaldes vadītāja pienākumus pilda sekretāre Marija Zahare. Jau trešdien, 22.decembrī, plkst. 11.00 Dricānu pagasta iedzīvotāji tiek aicināti uz kopsapulci kultūras namā, kur darba kārtībā būs jautājums par piemērotāko kandidātu izvirzīšanu pārvaldes vadītāja amatam.