Dricānu pagasta iedzīvotāju sapulcē izvirza trīs kandidātus pagasta pārvaldnieka amatam

Ceturtdien, 6. decembrī Dricānu kultūras namā pulcējās pagasta iedzīvotāji, lai izvirzītu kandidātus pagasta pārvaldes vadītāja amatam.
Sapulces ievadā novada domes priekšsēdētāja vietnieki Elvīra Pizāne un Jānis Troška pastāstīja par pagastu apvienības izveidošanas nepieciešamību, par to kādas funkcijas veiks apvienība, par finansēm un desmitgades attīstības redzējumu. Informēja, ka galvenā prasība pretendentam uz pārvaldes vadītāja amatu ir augstākā izglītība. Būs jāpilda "mājasdarbs”- ieskats, kādi veicamie darbi un sasniedzamie rezultāti, viņaprāt, būtiski pagasta izaugsmē.
Sapulcē tika izvirzīti trīs kandidāti: pagasta lietvede Marija Zahare (šobrīd pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja), Anita Igaune – audzinātāja Dricānu vidusskolas internātā un Diāna Saksone.
Nedēļas laikā paredzētas darba intervijas, lai novada domes sēdē 20. decembrī deputāti varētu uzklausīt un apstiprināt pretendentu vērtēšanas komisijas ziņojumu.
Jaunajā gadā pagastā pārvaldē darbu uzsāks jaunais pārvaldes vadītājs.
Jevģeņija Pavārnieka