Dricānu pārvaldes vadītāja amatam izvirzīti pieci kandidāti

Publicēts 22.12.2010

Šī gada 22. decembrī dricānieši bija sapulcējušies uz kopsapulci, lai izvirzītu Dricānu pagasta pārvaldes vadītāja amata kandidātus. Kopumā iedzīvotāji izvirzīja septiņus pretendentus – Ēriku Strodu, Juri Igauni, Benitu Gērikas, Mariju Zahari, Leontiju Līpenīti, Andri Pelšu un Skaidrīti Melni. Leontijs Līpenīts un Andris Pelšs savas kandidatūras atsauca.

Jau nākamā gada sākumā Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne individuāli tiksies ar katru kandidātu, lai iepazītos ar viņu līdzšinējo darba pieredzi un pārrunātu viņu redzējumu par Dricānu pagasta pārvaldes darba uzlabošanu un pagasta attīstību.

Kandidātu atbilstību šim amatam izvērtēs arī pašvaldības pastāvīgo komiteju locekļi. Plānots, ka jau 2011. gada 20.janvāra Rēzeknes novada domes sēdē deputāti Dricānu pagasta pārvaldei varētu apstiprināt jaunu vadītāju.

Šobrīd pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus pilda lietvede Marija Zahare.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0