Dzejas dienas – 2015 Audriņos

Publicēts 23.09.2015

Septembris ir laiks, kad daba uzvelk košu rudens tērpu, pirmie gājputni aizlido uz siltajām zemēm, bērni atgriežas skolas solos. Septembrī klāt ir arī Dzejas dienas. Tām veltītie pasākumi notiek visā valstī, arī Audriņu pamatskolā.

Lai izbaudītu dzejas pasaules krāšņumu, latviešu valodas un literatūras kabinetā varēja apskatīt Dzejas dienu izstādi un iepazīt Raiņa un Aspazijas daiļradi. Skolēni lasīja dzeju, veidoja radošos darbiņus, risināja krustvārdu mīklas, paši veidoja prāta spēles. Literatūras stundās skolēni izvēlējās sev tīkamākos Raiņa un Aspazijas dzejoļus un tos ilustrēja.

To, ka dzeja „mīt” ne tikai grāmatās, dziesmās, apsveikumos, bet katrā no mums, bērni parādīja, sacerot savu dzeju.

 

 

Sandra Jeršova

DSC08058 DSC08057

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0