Dziesmu talka Vērēmos

Publicēts 29.04.2019

Pirms Lielās Talkas Vērēmu pagasta kultūras namā notika Dziesmu talka, kur savas balsis ielocīja kaimiņu novadu (Kārsavas novada un Balvu novada) vokālie ansambļi.

Dziesmu talku Vērēmu pagasta kultūras namā ieskandināja mājinieki -  sieviešu vokālais ansamblis “Vējš”.

Ziemeļaustrumu vējš talkot kopā ar mums bija “atpūtis” Bērzpils saietu nama sieviešu vokālo ansambli “Naktsvijole”, bet tīrību mūsmājās piedāvājās “uzturēt” Kārsavas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Skerco”.

Arī kopdziesmas skanēja lieliski. PALDIES visiem “talkotājiem”! Cerams, ka tas bija iesākums tradīcijai atkal nākamgad pirms Lielās talkas satikties Vērēmos vokālo ansambļu Dziesmu talkā. Katram kolektīvam tika uzdāvināti puķu stādi.

Kopsim, saudzēsim skaistāko, kas mums dots – zemi, kokus, dzīvniekus, putnus, ziedus, taureņus, upes, ezerus, jūru, un priecāsimies par sauli, dzīvi un pavasari.

Vērēmu tautas nama vadītāja Sarmīte Strupoviča

DSC_0658 DSC_0666 DSC_0667 DSC_0682

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0