Publicēts 01.03.2019
Pieejams ES fondu finansējums ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ārstniecības iestādes un pašvaldības var pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras pilnveidošanai. Šim mērķim projektu atlases apakškārtā, kas ilgs līdz 24. aprīlim, no ERAF pieejams vairāk nekā 3,1 miljons eiro.
 Lasīt vairāk
Publicēts 28.02.2019
“NVO fonda” 2019. gada projektu iesniegumu konkurss
Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) izsludinājis atklātu projektu iesniegumu konkursu 2019. gadā īstenojamiem projektiem Latvijas valsts budžeta finansētajā programmā “NVO fonds”. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš: 6. marts.
 Lasīt vairāk
Publicēts 27.12.2018
Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra (EACEA) ir publicējusi pieteikuma dokumentāciju 1.marta projektu uzsaukumam
Pieteikuma dokumentācija 1.marta projektu uzsaukumam „Pašvaldību tīklojumi” (Networks of Towns) ir publicēta!
 Lasīt vairāk
Publicēts 18.12.2018
Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra (EACEA) ir publicējusi pieteikuma dokumentāciju 1.februāra projektu uzsaukumiem
Šeit pieejama pieteikuma dokumentācija šādiem 1.februāra projektu uzsaukumiem:
1.darbība „Eiropas vēstures piemiņas pasākumi” (European Remembrance);
2.darbība „Demokrātiskā iesaistīšanās un sabiedriskā līdzdalība” (Democratic.
 Lasīt vairāk
DNVOAC KM Publicēts 29.10.2018
Piesakies apmācībām Latgalē un saņem līdz 5000 EUR savas idejas realizācijai
Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” ar LR Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu valsts budžeta apakšprogrammas “Sabiedrības saliedētības pasākumi” ietvaros 2018.gada 16.novembrī Daugavpilī rīko projektu apmācības Latgales NVO pārstāvjiem.
 Lasīt vairāk
Publicēts 05.09.2018
ALTUM sāk piedāvāt mazos aizdevumus lauku teritorijās
Attīstības finanšu institūcija ALTUM no šodienas sāk piedāvāt pilnīgi jaunu aizdevumu programmu “Mazie aizdevumi lauku teritorijās”, kas ir izstrādāta sadarbībā ar Zemkopības ministriju. Programma, kuras kopējais finansējums ir 13,8 miljoni eiro, ir līdz šim nebijusi valsts atbalsta iespēja, jo paredzēta tikai tiem, kas saimnieko ārpus lielajām pilsētām un kuriem ir neliels gada apgrozījums (līdz 70 tūkstošiem eiro).
 Lasīt vairāk
Publicēts 07.08.2018
Junkera plāna ietvaros mikrouzņēmumiem Latvijā tiks nodrošināts 15 miljonu eiro ES finansējums
Eiropas Investīciju fonds un Latvijas valstij piederoša attīstības finanšu institūcija ALTUM Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI) ietvaros parakstījuši mikrofinansēšanas garantijas līgumu. Šo jauno finansēšanas līgumu nodrošinājis Eiropas Stratēģisko investīciju fonds (ESIF), kas ir kodols Investīciju plānam Eiropai. ES sponsorētās programmas ietvaros mikrouzņēmumi spēs saņemt samazinātu procentu likmju aizdevumus ar zemākām nodrošinājuma prasībām.
 Lasīt vairāk
Publicēts 26.07.2018
Bērni ar funkcionāliem traucējumiem varēs saņemt ES fondu finansētus pakalpojumus
Bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, būs pieejami sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi sociālo prasmju un funkcionālo spēju uzlabošanai. Šim mērķim no Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu īstenošanai ir paredzēti vairāk nekā 4,2 miljoni eiro.
 Lasīt vairāk
Publicēts 16.07.2018
Izsludināts līdzfinansējuma konkurss ES programmu atbalstītajiem projektiem
Kultūras ministrija ir izsludinājusi konkursu līdzfinansējuma saņemšanai projektiem, kuri jau ir saņēmuši vai plāno saņemt atbalstu Eiropas Savienības programmās: „Radošā Eiropa” (2014-2020), „Eiropa Pilsoņiem” (2014–2020), „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014–2020) un citos Eiropas Komisijas, starptautisko organizāciju vai ārvalstu fondos sabiedrības integrācijas un pilsoniskās sabiedrības jomā.
 Lasīt vairāk
Publicēts 10.07.2018
Projekts “Esi Līderis!” – daudzpusīgas zināšanas skolēniem uzņēmējdarbībā un personības attīstībā.
“Esi Līderis!” – ir Vislatvijas skolu projekts, kas jau 18 gadus dod iespēju skolēniem iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā. Projektā jau ir piedalījušies 12534 skolēnu no 163 skolām.
 Lasīt vairāk