Lūznavas_muiža_2018 Publicēts 18.04.2019
Ar diskusiju par kultūras ietekmi uz pārmaiņu veicināšanu rosinās Latvijas un Lietuvas kultūrsadarbību
28. aprīlī Lūznavas muižā notiks Lietuvas un Latvijas pārstāvju – mākslas nozaru studentu, pašvaldības darbinieku, mākslinieku un citu interesentu – diskusija “Kultūras ietekme uz demokrātisko pārmaiņu veicināšanu LV-LT”.
cels Publicēts 12.04.2019
Rēzeknes novadā turpinās pašvaldības grants ceļu pārbūve
Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde ir atbalstījusi Rēzeknes novada pašvaldības projektu „Pašvaldības ceļu infrastruktūras uzlabošana Rēzeknes novadā, 2.kārta”, tajā paredzēta sešu pašvaldības grants ceļu pārbūve novada teritorijā ar kopējo pārbūvējamo grants ceļu garumu 13,752 km
Publicēts 03.04.2019
Bērzgalē īstenots projekts “Kas pagātni pētī – nākotni svētī”
Aprīļa sākumā Bērzgalē un Marientālē pie kultūrvēstures un dabas objektiem tika izvietoti stendi un informācijas plāksnes ar vēsturiskām ziņām un informāciju par objektu. I
Publicēts 03.04.2019
RTU meklē nākamās paaudzes klimata novatorus
Trešo gadu pēc kārtas Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Dizaina fabri-ka aicina dažādu nozaru profesionāļus, uzņēmumus un organizācijas pieteikties dalībai pasaules vadošajā mobilitātes programmā «Pioneers into Practice 2019», kas vērsta uz klimata pārmaiņu samazināšanu, lai apgūtu jaunas zināšanas un tuvinātu pasauli klimatneitrālai ekonomikai.
karik Publicēts 03.04.2019
Rēzeknes novada izglītības iestāžu audzēkņus aicina piedalīties zīmējumu konkursā
Rēzeknes novada pašvaldība un “Europe Direct” informācijas centrs aicina Rēzeknes novada izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties zīmējumu konkursā „Eiropa manā pilsētā, pagastā, ģimenē”
lean Publicēts 02.04.2019
Rēzeknes novada pārstāvji piedalījās projekta LLI-59 “Open Leadership” noslēguma konferencē
28. martā Līvānu novada Kultūras centrā norisinājās projekta LLI-59 “Open Leadership” noslēguma konference “Inovatīvas pārvaldības tendences un metodes, efektīva pārmaiņu vadība un labās prakses piemēri”. Konferencē piedalījās vairāk nekā 100 pārstāvji no Latvijas un Lietuvas pašvaldībām, Latgales plānošanas reģiona administrācijas un Eiroreģiona “Ezeru zeme” biroja Lietuvā.
crisco10 Publicēts 29.03.2019
Dejas un rotaļas -lielisks veids, kā pārvarēt integrācijas barjeras
15. marta vakarā Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta Ūdens tūrisma attīstības centrā “Bāka” pulcējās lieli un mazi, veci un jauni, lai kopīgi izkustētos jautrās rotaļās un dejās kopā ar dziedošo Igauņu ģimeni. Pasākums notika projekta CRISCO ietvaros
bibl2 Publicēts 28.03.2019
Lekcija visiem, kam rūp veselība
27. marta pēcpusdienā Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā notika pirmā lekcija “Veselības koncepcija un dzīves ilgums” cikla “Racionāla uztura nozīme veselības saglabāšanā, dzīves kvalitātes uzlabošanā” ietvaros. Lekcijā bija ietvertas divas tēmas: septiņi veselības pamatprincipi un jaunākie zinātniskie pētījumi par to, kā var paildzināt jaunību.
Publicēts 27.03.2019
Aicinām pieteikt skolēnu grupas Atvērto durvju dienas pasākumu apmeklēšanai 9. maijā
Atzīmējot 15 gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un jau piecus gadus kopš mūsu valūta ir eiro, Eiropas dienā, 9. maijā, aicinām skolēnu grupas no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību” Rīgā!
Publicēts 26.03.2019
Notiks “Award” jauno vadītāju kursi
VISC 2019.gada 11.-12.aprīlī organizē profesionālās kompetences pilnveides kursus “The Duke of Edinburgh’s International Award – iespēja jauniešu izaugsmei”, kuru ietvaros tiks apmācīti un darbam ar jauniešiem sagatavoti The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia jaunie vadītāji. Kursi notiks Valsts izglītības satura centrā, Strūgu ielā 4, Rīgā.