Facebook Cover Image Publicēts 24.09.2020
Jauniešus aicina uz otro pasākumu “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”
Jau 7. oktobrī Rēzeknē Latgales vēstniecībā GORS norisināsies otrais pasākums, kas tiks veltīts jauniešu līdzdalībai un starptautiskai sadarbībai. Pasākuma laikā tiks izrunāti jautājumi par jauniešu līdzdalības nozīmi gan vietējā līmeņa jautājumu risināšanā, gan valsts un starptautiskajā līmenī. Īpaša uzmanība tiks pievērsta starptautiskās sadarbības projektiem un programmām, kas sniedz jauniešiem iespēju piedalīties jauniešu apmaiņas projektos par sev svarīgām tēmām, doties brīvprātīgajā darbā un gūt darba pieredzi, kā arī pārņemt citu valstu organizāciju pieredzi dažādu jomu projektu un aktivitāšu īstenošanā.
Publicēts 18.09.2020
Rēzeknē notiks seminārs par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmām
Ziemeļvalstu dienu Rēzeknē ietvaros 25.septembrī plkst.11:00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" (Krasta iela 31) notiks informatīvs seminārs par finansiālo atbalstu, ko sniedz 4 dažādas Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas. Līdz 22. septembrim aicinām savu dalību reģistrēt https://ieej.lv/PnvQ5
Publicēts 15.09.2020
Daugavpilī tiks atklāts Latgales jauniešu pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”
Trešdien 16. septembrī Daugavpils Vienības namā tiks atklāts pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”, kurā piedalīsies teju 100 dalībnieki no 13 Latgales pašvaldību 22 mācību iestādēm.
Publicēts 09.09.2020
9 idejas, kā palīdzēt bērnam radoši iepazīt Eiropu
Šajā rakstā, izmantojot Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā izstrādātos materiālus pirmsskolas un sākumskolas skolēniem, portāls mammamuntetiem.lv apkopojis 9 interesantas idejas, kas palīdzēs iepazīt Eiropu.
strelc1 Publicēts 24.08.2020
Seminārs valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem
Kas ir dāvana un kas ir kukulis? Kurā brīdī dāvanu var traktēt kā kukuli un sākt uztraukties, ka amatpersona kļūst korumpēta? Kā izvairīties no interešu konflikta? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem seminārā “Tiesiskuma pamatprincipi Latvijā un Eiropā: pretkorupcijas pasākumi un ierobežojumi” atbildes sniedza sertificēts pretkorupcijas treneris Jaroslavs Streļčenoks
Top grupu dzīvokļu ēka Pilcenē Publicēts 20.08.2020
Sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveides projekta norise
Projekta īstenošanas rezultātā Rēzeknes novada teritorijā tiks izveidotas divas sociālo pakalpojumu sniegšanas vietas.
amurs Publicēts 29.07.2020
Seminārs “Tiesiskuma pamatprincipi Latvijā un Eiropā: pretkorupcijas pasākumi un ierobežojumi”
18. augustā pašvaldību amatpersonām/darbiniekiem tiek piedāvāts seminārs “Tiesiskuma pamatprincipi Latvijā un Eiropā: pretkorupcijas pasākumi un ierobežojumi”, ko vadīs Jaroslavs Streļčenoks sadarbībā ar Europe Direct informācijas centru Austrumlatgalē.
med1 Publicēts 24.07.2020
Veselīgs Eiropas našķis no Rēzeknes novada – putotais medus ar lifolizētām piedevām
18. jūlijā Rēzeknes novada Kaunatas pagastā, Rēzeknes novada dienas ietvaros notika kulinārijas meistarklase "Veselīgi Eiropas ēdieni". Tajā godā tika celta novada saldā bagātība- medus, apvienojot to ar mūsdienu tehnoloģijām- lifolizētām piedevām
106062112_2739570609622602_5683540715395174168_o Publicēts 02.07.2020
Sākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā
30. jūnijā atklāta pieteikšanās attālināto mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 200 izglītības programmām
stol_apavi4 Publicēts 19.06.2020
Stoļerovā realizēts projekts “Deju kolektīva “Rēzna” tautas tērpu un apavu iegāde”
Stoļerovas pagasta pārvalde īsteno projektu “Deju kolektīva “Rēzna” tautas tērpu un apavu iegāde”, kas atbalstīts biedrības “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludinātajā LEADER projektu konkursā.

Projekta mērķis – nodrošināt bērnu tautas deju kolektīvu “Rēzna ” ar jauniem tautas tērpiem un apaviem. Paaudžu maiņas nodrošināšanai deju kolektīvā ir nepieciešams radīt apstākļus, lai deju kolektīvs būtu pilnvērtīgs ar savu identitāti un piederības apziņu kolektīvam, kuru apliecina tautas tērps.