eiropas-diena Publicēts 10.04.2018
Aicina pieteikties dalībai akcijā “Atpakaļ uz skolu”
Lai sekmētu jauniešu interesi par karjeru un profesionālo izaugsmi, iepazīstinātu arī ar Eiropas Savienības sniegtajām iespējām jauniešu izglītības un karjeras attīstībai, Latvijā norisinās ikgadējā akcija "Atpakaļ uz skolu". Akcijas laikā eksperti - ES institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi speciālisti – tiekas ar skolēniem visā Latvijā.
Publicēts 05.04.2018
Ar ES līdzfinansējumu spodrinās Latgales kultūras mantojumu
22. martā noslēgta vienošanās par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēta projekta "Rīteiropas vērtības” īstenošanu, kura gaitā paredzēts stiprināt un ar jaunu saturu piepildīt reģionam būtiskus un tūristu iemīļotus kultūras pieminekļus sešās Latgales pašvaldībās.
Publicēts 26.03.2018
ES 30 000 jauniešiem izsniegs bezmaksas vilcienu biļetes
Eiropas Komisija (EK) 2018. gada budžetā ir atvēlējusi 12 miljonus eiro, lai nodrošinātu 20 000 līdz 30 000 jauniešu, kuri šogad svin savu 18. dzimšanas dienu, bezmaksas Interrail biļetes. Īpašā biļete ļauj tās īpašniekam ceļot pa Eiropu gandrīz jebkurā vilcienā, vēsta Deutsche Welle.
afisa Publicēts 23.03.2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks diskusija par Eiropas Savienības nākotni
Pirmdien, 26. martā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) viesosies Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka un Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Lolita Čigāne. Inna Šteinbuka un Lolita Čigāne tiksies ar RTA rektoru Edmundu Teirumnieku un piedalīsies diskusijā par Eiropas Savienības nākotni.
Publicēts 22.03.2018
Aicinām uz interaktīvu semināru jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem “Viņpus izrāviena”
Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē 5. aprīlī notiks interaktīvs seminārs par biznesa uzsākšanu un attīstību “Viņpus izrāviena”, ko vadīs uzņēmēja, pasniedzēja un biznesa trenere Tatjana Boguševiča. Semināra laikā ikviens interesents varēs uzzināt, kā radīt labu biznesa ideju, celt savas produkcijas konkurētspēju un veicināt uzņēmējdarbības attīstību.
Publicēts 15.03.2018
Aicinām iesaistīties “Digitālājā Nedēļā 2018“
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2018. gadā no 19. līdz 23. martam organizē Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā.
Infografiks Publicēts 12.03.2018
Sākusies otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem
Pirmdien, 12. martā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atklāj otro pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16. aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā, tostarp 10 nozarēs un 8 izglītības iestādēs Rēzeknes novadā.
Publicēts 01.03.2018
Nākamā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem gaidāma marta vidū
Janvārī un februārī mācības ES fondu pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" uzsākuši 3695 strādājošie iedzīvotāji, kas mācībām pieteicās pērnā gada rudenī. Nākamā pieteikšanās gaidāma šī gada pavasarī - marta vidū, kad iepriekš piedāvāto četru nozaru vietā iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības nu jau 12 dažādās nozarēs.
Publicēts 27.02.2018
Lekcija par drošu pārtiku
22. februārī Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicināja ikvienu interesentu uz lekciju “Droša pārtika”, ko bija sagatavojusi Pārtikas un veterinārā dienesta inspektore Ināra Dzindzuka.
Publicēts 26.02.2018
Aicinām piedalīties Atklātā stundā: “Pavadoņi apkārt zemei”
Sākot ar 2018.gada janvāri līdz pat aprīlim, norisinās virkne atklāto stundu Rīgas un reģionu skolās. Atklātās stundas tiek rīkotas, lai praktiskā darbā atspoguļotu labās prakses piemērus un padziļinātu projektā iesaistīto skolu skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību. 27.februārī plkst. 11.30 Atklātā stunda "Pavadoņi apkārt zemei" notiks Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā.