vaks Publicēts 12.12.2019
Rēzeknes novada kalendārā – Eiropa bērnu acīm
Rēzeknes novada pašvaldība laidusi klajā kalendāru 2020. gadam ar Rēzeknes novada bērnu un jauniešu zīmējumiem.
Publicēts 25.11.2019
Lūznavas muiža aicina uz radošu nodarbību sociālās uzņēmējdarbības spēju stiprināšanai
Turpinot attīstīt un popularizēt sociālās uzņēmējdarbības iespējas Rēzeknes novadā un Latgales reģionā, Lūznavas muiža 29. novembrī aicina uz turpmāko sadarbību ieinteresētus dažādu jomu pārstāvjus – vietējās kopienas aktīvistus, uzņēmējus, studentus un pasniedzējus, cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem, viņu draugus un atbalstītājus, pašvaldības pārstāvjus, jauniešus un brīvprātīgos – piedalīties pasākumā par sociālo uzņēmējdarbību “Radošā NEdarbnīca. Lūznavas muiža: iedvesmas un iespēju platforma”.
Publicēts 22.11.2019
Eiropas informācijas centrs Austrumlatgalē rīko semināru par Zaļo publisko iepirkumu
Trešdien, 27. novembrī, Eiropas informācijas centrs Austrumlatgalē piedāvā iepirkumu speciālistiem un citām amatpersonām, kas nodarbojas ar iepirkumu veikšanu, semināru par Zaļo publisko iepirkumu. Seminārs notiks Rēzeknes novada pašvaldībā, lielajā zālē.
strasb Publicēts 30.10.2019
Demokrātijas sargi no Strasbūras vērtēs demokrātijas principu ievērošanu ATR gaitā
29. oktobrī EP Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa 37. plenārsesijā Strasbūrā notika Monitoringa komitejas sēde, kurā LPS priekšsēdis Gints Kaminskis, pamatojoties uz LPS Domes lēmumu, Monitoringa komitejas locekļus informēja par situāciju Latvijā saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu (ATR) un hartas pārkāpumiem
tiskadi8 Publicēts 21.10.2019
Tiskādu vidusskolas skolēnu mācību vizīte
17. oktobrī Tiskādu vidusskolas 1.-6.klases skolēni devās mācību vizītē uz Izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un Tvaiks”
tiskadi_erasmus4 Publicēts 21.10.2019
Tiskādu skolas pārstāvji piedalās ERASMUS+ projekta aktivitātēs Rumānijā
No 7.oktobra līdz 13.oktobrim Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) skolu apmaiņas partnerības projekta Nr. 2018-1RO01-KA229-049091_2 "ZWISCHEN DEN KULTUREN ietvaros notika trešā sadarbības partneru tikšanās Rumānijā. Tikšanās piedalījās visas projekta partnervalstis – Turcija, Latvija un Rumānija. No Tiskādu vidusskolas braucienā uz Rumāniju piedalījās četri Tiskādu vidusskolas skolēni – Irina Krasutina, Jeļena Krasutina, Arina Boldova, Nadežda Verjovkina un divi skolotāji – Olga Miseviča un Jeļena Bažanova.
72422986_1409060605925790_6125331724462194688_n Publicēts 18.10.2019
Profesiju diena Lūcijas Rancānes Makašānu amatu vidusskolā
Karjeras nedēļas ietvaros 15. oktobrī L. Rancānes Makašānu amatu vidusskolā norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums “Profesiju diena”, kurā viesojās Nodarbinātības Valsts aģentūras speciālisti un dažādu nozaru profesiju pārstāvji, lai iepazīstinātu un radītu interesi skolēnos par nākotnes perspektīvām un profesiju dažādību.
berni Publicēts 04.10.2019
Seminārs par starptautisko sadarbību bērnu tiesību aizsardzībā Latvijā un Eiropā
16. oktobrī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Rēzeknes novada domes telpās (Atbrīvošanas alejā 95 A, Rēzeknē) notiks seminārs bāriņtiesu, sociālo dienestu darbiniekiem un juristiem par starptautisko sadarbību bērnu tiesību aizsardzībā Latvijā un Eiropā.
karik Publicēts 17.09.2019
Rēzeknes novada pārstāve piedalās starptautiskā seminārā Dānijā
Rēzeknes novada pašvaldības ārējo sakaru speciāliste Inta Rimšāne piedalās Baltijas jūras reģiona valstu partnerības veicināšanas seminārā “Veidojot viļņus 2019”(„Making Waves 2019”), kas no 17. līdz 19.septembrim notiek Kopenhāgenā Dānijā. Seminārs notiek Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” ietvaros.
Publicēts 13.09.2019
Pagarināta Jauniešu garantijas uzņemšana 23 profesijās
Līdz 30. septembrim pagarināta Jauniešu garantijas noslēdzošā uzņemšana 23 darba tirgū pieprasītās profesijās, kuras var apgūt 1,5 gada laikā bez maksas. Mācībām var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba un ieguvuši vidējo izglītību, iesniedzot pieteikumu kādā no 13 profesionālās izglītības iestādēm.