berni Publicēts 15.11.2018
Eiropa, kas aizsargā un aizstāv. Praktisks seminārs par bērnu tiesībām
23. novembrī plkst. 13:00-15:00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas telpās (Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē) notiks seminārs bāriņtiesu, sociālo dienestu darbiniekiem un juristiem par bērnu tiesību aizsardzību Latvijā un Eiropā.
Ceļš Nagļu pagastā pie Lubāna dambja. 2017. gada septembris.Foto: A. Rancāne Publicēts 14.11.2018
Eiropas Parlamenta apstiprinātos 17,7 miljonus eiro ieguldīs ceļu un meliorācijas infrastruktūras atjaunošanai
Otrdien, 13. novembrī Eiropas Parlaments apstiprināja 17,7 miljonu eiro piešķiršanu Latvijai par ilgstošo lietavu izraisītajiem postījumiem 2017. gada vasaras nogalē un rudenī. Šie līdzekļi tiks piešķirti no ES Solidaritātes fonda (ESSF).
erasmus_mini (355 x 202) Publicēts 09.11.2018
Uzsākta pieteikšanās ERASMUS+ programmā
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2019. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Sagaidāms, ka 2019. gadā kopējais Erasmus+ programmā pieejamais finansējums salīdzinājumā ar 2018. gadu pieaugs par 300 miljoniem eiro jeb 10 %.
Publicēts 08.11.2018
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 21.novembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
arvis_ertmanis_dzivokli (1001 x 653) Publicēts 30.10.2018
Iedzīvotāji visā Latvijā aktīvi piesaka projektus mājokļu siltināšanai – projekti iesniegti arī Latgalē
Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas valsts atbalsta programmā visā Latvijā līdz šim ir iesniegti 403 projektu pieteikumi, kuros kopējā grantos piešķiramā summa sasniedz jau 72 miljonus eiro. 16 pieteikumi ir saņemti no daudzdzīvokļu namu iemītniekiem Latgalē, kuri vēlas siltināt un labiekārtot savus mājokļus.
barselona1 Publicēts 26.10.2018
Starptautiska konference par digitālo mākslu Barselonā
Rēzeknes novada pašvaldības darba grupa triju cilvēku sastāvā piedalās starptautiskā projekta EUCIDA konferencē Barselonā, Spānijā. Pasākuma mērķis - nākamā gada konferences Lūznavas muižā plānošana, kā arī Digitālās mākslas festivāla “The Influencers” Barselonā apmeklēšana. Konference norisinās no 24.līdz 27.oktobrim, tajā piedalās projektā iesaistīto valstu- Īrijas, Francijas un Latvijas pārstāvji.
iepirkums Publicēts 26.10.2018
Mācību kurss “Publiskais iepirkums ES – Eiropa, kas uzņemas atbildību”
Aicinām piedalīties mācību kursā “Publiskais iepirkums ES – Eiropa, kas uzņemas atbildību” šī gada 2.novembrī Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas alejā 95 A.
Kursā tiks apskatīti Iepirkumu uzraudzības biroja, Augstākās tiesas un Eiropas Savienības tiesas nolēmumi par dažādiem publiskā iepirkuma aspektiem un pēdējās izmaiņas normatīvo aktu regulējumā, kas skar publisko iepirkumu regulējumu.
EUkarte Publicēts 25.10.2018
Gaigalavas pamatskolas skolotāja piedalās ERASMUS+ kontaktseminārā Vācijā
Laika posmā no 2018. gada 18. līdz 21. oktobrim norisinājās Vācijas Erasmus+ nacionālās aģentūras organizētais Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākums– kontaktseminārs Education for Democratic Citizenship in Erasmus+ School Exchange Partnership Freiburgā, Vācijā. Seminārā piedalījās 73 dalībnieki (vispārizglītojošo skolu skolotāji) no 22 Eiropas valstīm jeb 2-3 dalībnieki no katras valsts. Visplašāk pārstāvētā valsts bija Vācija, savukārt no Latvijas kontaktseminārā bija tikai viena dalībniece, Gaigalavas pamatskolas un Rikavas sākumskolas skolotāja Ilze Kuhaļska.
IMG-20181023-WA0002 Publicēts 23.10.2018
Novada teritorijā turpinās pašvaldības grants ceļu pārbūves projektu ieviešana
Projekta mērķis ir uzlabot Rēzeknes novada pašvaldības grants ceļu kvalitāti lauku uzņēmējdarbības sekmēšanai un sasniedzamības nodrošināšanai vietējiem iedzīvotājiem.
IMG-20181016-WA0004 Publicēts 17.10.2018
Kaunatas vidusskolas jaunieši ES mājā
Gatavojoties gaidāmajām Eiropas vēlēšanām 2019. gada maijā, ES māja piedāvā interaktīvu nodarbību “Eiropas vēlēšanas”, kas sniedz jauniešiem iespēju aktīvi līdzdarbojoties apjaust, kāpēc ir svarīgi būt pilsoniski aktīviem. Arī Kaunatas vidusskolas 9.b klase (audzinātāja Žanna Kistere) un 10.a klase (audzinātāja Ināra Paramonova) 10. oktobra agrā rītā devās uz Rīgu, lai ēkā, pie kuras nenogurstoši plīvo zilie Eiropas karogi, tiktos ar ES mājas informācijas un konsultācijas sniedzēju Dārtu Ošenieci un Eiropas parlamenta biroja Latvijas sabiedrisko attiecību speciālisti Baibu Zālīti.