IMG-20181016-WA0004 Publicēts 17.10.2018
Kaunatas vidusskolas jaunieši ES mājā
Gatavojoties gaidāmajām Eiropas vēlēšanām 2019. gada maijā, ES māja piedāvā interaktīvu nodarbību “Eiropas vēlēšanas”, kas sniedz jauniešiem iespēju aktīvi līdzdarbojoties apjaust, kāpēc ir svarīgi būt pilsoniski aktīviem. Arī Kaunatas vidusskolas 9.b klase (audzinātāja Žanna Kistere) un 10.a klase (audzinātāja Ināra Paramonova) 10. oktobra agrā rītā devās uz Rīgu, lai ēkā, pie kuras nenogurstoši plīvo zilie Eiropas karogi, tiktos ar ES mājas informācijas un konsultācijas sniedzēju Dārtu Ošenieci un Eiropas parlamenta biroja Latvijas sabiedrisko attiecību speciālisti Baibu Zālīti.
DSC04241 (1203 x 902) Publicēts 16.10.2018
Iedzīvotāji visā Latvijā aktīvi piesaka projektus mājokļu siltināšanai – projekti iesniegti arī Latgalē
Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas valsts atbalsta programmā visā Latvijā līdz šim ir iesniegti 403 projektu pieteikumi, kuros kopējā grantos piešķiramā summa sasniedz jau 72 miljonus eiro. 16 pieteikumi ir saņemti no daudzdzīvokļu namu iemītniekiem Latgalē, kuri vēlas siltināt un labiekārtot savus mājokļus.
luznava_konf Publicēts 16.10.2018
Muižas kā sociālās inovācijas, kultūras, tūrisma, reģiona sociālekonomiskās situācijas veicinātāji
Oktobra sākumā Vācijā, Frankfurtē pie Oderas, Eiropas Universitātē Viadrina notika Ceturtā starptautiskā konference par muižu vēsturiskā mantojuma pārvaldību (“The 4th Encounter Conference. Managing manorial heritage”). Tajā, pārstāvot Latviju, piedalījās arī Lūznavas muižas pārvaldniece Iveta Balčūne.
IMG-20180926-WA0000 Publicēts 08.10.2018
Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji piedalījās starptautiskā konferencē Strasbūrā
No 26. līdz 28.septembrim Strasbūrā, Francijā, projekta CRISCO (Eiropa pilsoņiem) ietvaros notika starptautiskā konference “Traucējumi personas integrācijai sabiedrībā pieņemto maldu un ierobežojumu dēļ”. Projektā piedalās desmit Eiropas valstu pašvaldības, tai skaitā Rēzeknes novada pārstāvji
plakats Publicēts 26.09.2018
Jaunatnes iniciatīvu projekti mācību motivācijas palielināšanai
Rēzeknes novada pašvaldība izsludina jaunatnes iniciatīvu projektu konkursu, kura mērķis ir veicināt skolēnu, kuriem ir risks nepabeigt skolu, motivācijas palielināšanu un to aktīvu iesaisti līdzdalības veicināšanā ikdienas dzīvē.
preili5 Publicēts 25.09.2018
Divi Rēzeknes novada pedagogi saņem Nikodema Rancāna balvu
23. septembrī jau ceturto gadu tika pasniegta monsinjora Nikodema Rancāna balva izcilākajiem Latgales pedagogiem. Balvas pasniegšanas ceremonija, kuru varētu dēvēt arī par Latgales Skolotāju dienu, notika Preiļu kultūras namā
Publicēts 21.09.2018
Uz iekļūšanu pirmajās ALTUM akcelerācijas fondu programmās pretendē 641 uzņēmumi un startup komandas
Septembrī noslēgusies pieteikšanās un biznesa projektu vērtēšana Latvijā pirmo reizi izveidotajos publiskajos jaunuzņēmumu akcelerācijas fondos. Trīs fondu pārvaldnieki Overkill Ventures, Buildit Latvia un Commercialization Reactor saņēmuši vairāk nekā 600 pieteikumus, kas ir vērtējama kā ļoti liela interese un pārsniedz sākotnējās gaidas.
brexit Publicēts 19.09.2018
Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības process – cik tālu esam?
Ārlietu ministrijas mājaslapā izveidota jauna sadaļa – Brexit. Tajā regulāri tiks papildināta informācija par Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES procesu, gatavošanos, iespējamām sekām, kā arī praktiska informācija Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem.
DSC_0946 Publicēts 17.09.2018
Eiropas Kultūras mantojuma dienās Rēzeknes novadā plašs pasākumu klāsts
Aizvadītajās brīvdienās ar EDIC Austrumlatgalē atbalstu Rēzeknes novadā aizritēja Eiropas Kultūras mantojuma dienu pasākumi
norvegija Publicēts 14.09.2018