LPR Visagina sporta speles 1 Publicēts 10.06.2019
Latgales reģiona jaunieši ar medaļām atgriezās no pludmales sporta spēlēm Visaginā
2019. gada 1. jūnijā Visaginā (Lietuvā) norisinājās pludmales sporta spēles jauniešiem Latvijā un Lietuvā. Tajās piedalījās 50 dalībnieki no Latgales reģiona, pārstāvot Balvu, Daugavpils, Dagdas, Krāslavas, Līvānu, Ludzas, Rēzeknes un Viļānu novadu, kā arī Daugavpils pilsētas pašvaldības. Šajā pasākumā Latgales reģiona jauniešu komandas ieguva 11 godalgotas vietas (4 komandas ieguva 1. vietu, 3 komandas – 2. vietu, bet 4 komandas – 3. vietu).
pumpura Publicēts 10.06.2019
Lai palielinātu jauniešu motivāciju turpināt izglītību
Ir noslēdzies priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaistes jaunatnes iniciatīvas projekts “Tehniskās video jaunrades nodarbību organizēšana Dricānu vidusskolas un Nautrēnu vidusskolas PMP riska grupas izglītojamiem”, kura mērķis ir palielināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas (turpmāk-PMP) riska grupas izglītojamo motivāciju turpināt izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē, iesaistot PMP riska jauniešus tehniskās video jaunrades jomā.
Publicēts 30.05.2019
Sakstagalā realizēts projekts par autostāvvietas izbūvi F.Trasuna muzeja “Kolnasāta” teritorijā
Lai sakārtotu infrastruktūru F.Trasuna muzeja teritorijā un uzlabotu muzeja pieejamības apstākļus, vienlaicīgi labiekārtojot kultūrvēsturiska objekta apkārtējo vidi, jau 2017. gadā tika uzsākta Rēzeknes novada pašvaldības projekta Nr.17-01-AL15-A019.2201-000001 “Autostāvvietas izbūve F.Trasuna muzeja “Kolnasāta” teritorijā un muzeja dzīvojamās mājas protezēšana” realizācija.
ZIRGI2 Publicēts 29.05.2019
Jātnieku sacensības “Rēzeknes novada kauss 2019”
15. jūnijā Ančupānu kartodromā (Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads) notiks treniņsacensības jātnieku sportā. Sākot no pl.10.00 apmeklētājus un līdzjutējus gaida ne tikai spraigas norises sacensību laukumā, bet arī piesātināta izglītojoši izklaidējoša programma, kur ikvienam būs iespēja interesanti un lietderīgi pavadīt laiku gan, gūstot ieskatu par dzīvnieku terapijas ietekmi uz cilvēka veselību, gan iegādājoties vietējo ražotāju gardumus un amatniecības darinājumus tirdziņā “Lobs Lobam”, gan arī vienkārši baudot kopējo pasākuma atmosfēru
vakcinacija Publicēts 10.05.2019
Pārtikas un veterinārais dienests uzsācis meža dzīvnieku vakcināciju pret trakumsērgu.
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) uzsācis meža dzīvnieku – lapsu un jenotsuņu vakcināciju pret trakumsērgu. Vakcīnas ēsmas, izmantojot mazās aviācijas lidmašīnas, tiek izvietotas austrumu pierobežā.
karik Publicēts 09.05.2019
9. maijs – Eiropas diena!
9. maijā tiek atzīmēta Eiropas diena. Tā ir diena, kad tiek svinēta Eiropas kopības sajūta un panāktais miers Eiropā. Šogad aprit 15 gadi, kopš Latvija iestājās Eiropas Savienībā, kļūstot par pilntiesīgu Eiropas daļu. Iestāšanās ES bija viens no pagrieziena punktiem Latvijas turpmākajā attīstībā, paverot neskaitāmas iespējas gan iedzīvotājiem, gan vietējām pašvaldībām. Arī Rēzeknes novada pašvaldība aktīvi iesaistījusies ES piedāvāto iespēju īstenošanā.
Pēdējo gadu laikā Rēzeknes novadā realizēti aptuveni 200 projekti, piesaistot vairāk nekā 38 miljonus eiro lielu finansējumu, kas novadam ir ļoti svarīgs skaitlis.
58384067_10213058911219816_3295332581481906176_o Publicēts 02.05.2019
DYPALL projekta ietvaros jaunieši gatavojās Eiropas Parlamenta vēlēšanām
Aprīlī Rēzeknes novadā norisinājās DYPALL sadarbības tīkla Eiropas Savienības ERASMUS + programmas finansētais starptautiskais jauniešu apmaiņas projekts “Youth Democracy Academy”, kura mērķis bija informēt jauniešus par 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Projekta galvenā uzmanība tika pievērsta jauniešiem vecumā no 17 līdz 20 gadiem, kuri pirmo reizi piedalīsies Eiroparlamenta vēlēšanās.
Ungarija 06.04 Publicēts 23.04.2019
Rēzeknes novada jaunieši mācās par Eiropas Parlamenta vēlēšanām
Laika posmā no 6. līdz 11. aprīlim, Rēzeknes novada jauniešiem bija iespēja viesoties Ungārijā, DYPALL projekta ‘’Youth Democracy Academy’’ ietvaros, kur nedēļas laikā skolēni tika informēti un apmācīti par gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas norisināsies Latvijā jau 25. maijā.
Lūznavas_muiža_2018 Publicēts 18.04.2019
Ar diskusiju par kultūras ietekmi uz pārmaiņu veicināšanu rosinās Latvijas un Lietuvas kultūrsadarbību
28. aprīlī Lūznavas muižā notiks Lietuvas un Latvijas pārstāvju – mākslas nozaru studentu, pašvaldības darbinieku, mākslinieku un citu interesentu – diskusija “Kultūras ietekme uz demokrātisko pārmaiņu veicināšanu LV-LT”.
cels Publicēts 12.04.2019
Rēzeknes novadā turpinās pašvaldības grants ceļu pārbūve
Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde ir atbalstījusi Rēzeknes novada pašvaldības projektu „Pašvaldības ceļu infrastruktūras uzlabošana Rēzeknes novadā, 2.kārta”, tajā paredzēta sešu pašvaldības grants ceļu pārbūve novada teritorijā ar kopējo pārbūvējamo grants ceļu garumu 13,752 km