Publicēts 27.09.2017
Izsludina Latvijas mēroga eseju konkursu jauniešiem “Latvijas nākotne … Eiropā”
Mecenāts un starptautiskās organizācijas “ONE” Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs šodien izsludina Latvijas mēroga eseju konkursu “Latvijas nākotne … Eiropā” jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši – neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo – gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs diplomus un vērtīgas balvas.
Publicēts 26.09.2017
Pedagogus aicina pieteikties dalībai nacionālajā eTwinning konferencē
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 7. oktobrī Rīgā, Spīķeru koncertzālē, rīkos Nacionālo eTwinning konferenci, kurā prezentēs septiņus pagājušā mācību gada veiksmīgākos starptautiskās skolu sadarbības projektus. Aicinām dalībai pieteikties eTwinning skolotājus, kā arī ikvienu pedagogus, kuru interesē starptautisku projektu organizēšana. Pieteikuma termiņš: 4.oktobra plkst. 09:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē http://bit.ly/anketa_nackonf2017.
Publicēts 20.09.2017
Piecās Latvijas pilsētās notiks forumi “Valsts atbalsta biznesu”
Informatīvā kampaņa “Atbalsts uzņēmējiem” ir platforma, kas apvieno tās valsts pārvaldes institūcijas, kas sniedz Eiropas Savienības fondu un valsts atbalstu esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kas konsultē uzņēmējus. Kampaņas ietveros Ekonomika ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum, Latvijas Investīciju attīstības aģentūru un citām iestādēm organizē konferences, seminārus un pieredzes apmaiņas braucienus visā Latvijā par uzņēmējiem interesējošām un aktuālām tēmām, kā arī iespējām saņemt atbalstu projektu īstenošanai.
Publicēts 15.09.2017
EK priekšsēdētāja Junkera runa par stāvokli Eiropas Savienībā
Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers š.g. 13.septembī Eiropas Parlamenta deputātiem Strasbūrā teica runu par stāvokli Eiropas Savienībā 2017. gadā, iepazīstinot ar savām prioritātēm turpmākajam gadam un ieskicējot savu redzējumu par to, kā Eiropas Savienība varētu attīstīties līdz 2025. gadam.
jaunatne Publicēts 15.09.2017
Jaunieši tiek aicināti izmantot neformālās izglītības piedāvātās iespējas
Mācību posms pirms darba gaitu uzsākšanas ir īstais brīdis, lai attīstītu prasmes, kas būs noderīgas darba tirgū. Tāpēc, sākoties jaunam mācību gadam, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jauniešus aicina būt aktīviem un izmantot neformālās izglītības piedāvātās iespējas, lai paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū.
Publicēts 13.09.2017
Pievienojies Eiropas sadarbības dienas svinībām Doma laukumā
2017.gada 16.septembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina ikvienu piedalīties Eiropas sadarbības dienas svinībās Doma laukumā.
Publicēts 12.09.2017
Aicinām sekot līdzi debatēm LTV1 tiešraidē par situāciju Eiropas Savienībā!
Šonedēļ Eiropas Parlamentā Strasbūrā notiks politiski nozīmīgas debates par situāciju Eiropas Savienībā: starp Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Žanu Klodu Junkeru, Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Antonio Tajāni un deputātiem.
Foto no interneta resursiem Publicēts 06.09.2017
Apstiprināts projekts “Audio video tehniskais nodrošinājums pasākumu kvalitātes uzlabošanai” Feimaņu KN
2017. gada februārī “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludināja atklāta projekta konkursa iesniegumu pieņemšanas 2. kārtu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenošana ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē 19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”. Atklātajā projektu konkursā piedalījās arī Rēzeknes novada pašvaldības Feimaņu pagasta pārvalde ar projektu “Audio video tehniskais nodrošinājums pasākumu kvalitātes uzlabošanai.”
Publicēts 06.09.2017
Eiropas kultūras mantojuma dienas 2017
Kā ik gadus septembra otrajā nedēļas nogalē norisināsies Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumi. Šogad pasākumi notiks sešdesmit vietās visā Latvijā.
Ineses Muhambergas foto Publicēts 06.09.2017
Dzīvosim veselīgāk un aktīvāk!
Rēzeknes novadā nu jau piekto mēnesi norisinās ESF projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ieviešana. Par projektā plānotajām darbībām novada iedzīvotāji regulāri tiek informēti ar novada mājaslapas starpniecību, kā arī aktīvi darbojas projekta Veselības un profilakses skolas piecu filiāļu koordinatori Ingūna Semule, Velga Lāce, Kristīne Rimša, Aivars Mežatučs, Svetlana Mikanova.