Publicēts 08.02.2019
Atzīmējot 112 dienu, VUGD amatpersonas izglītos sākumskolas skolēnus par numuru 112!
Pirmdien, 11.februārī, visā Eiropas Savienībā atzīmēs vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros Latvijā norisināsies dažādas izglītojošas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.
crisco3 Publicēts 05.02.2019
Kā pārvarēt integrācijas barjeras – Rēzeknes novada pārstāvji piedalās starptautiskā konferencē Dānijā
Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji 21.-23. janvārī projekta CRISCO ietvaros piedalījās starptautiskā konferencē “Valodas barjeras- barjeras personas integrācijai sabiedrībā” Vejlē, Dānijā
20190125_215247 (1098 x 931) Publicēts 29.01.2019
Dricānu vidusskolas skolēni mācās Garšīgos likumus
Četri gadi, 75 Latvijas pilsētas un pagasti, lekcijas & vizītes 92 skolās & tehnikumos, 30+ izcili Latvijas pavāri & eksperti, 5786 skolēni & jaunieši: ar šādu statistiku noslēgsies Vislatvijas projekts - GARŠĪGIE LIKUMI, kurā jaunieši atraktīvā veidā caur ES pārtikas likumu prizmu apguva lēmumu pieņemšanu ES. Noslēguma pasākums ar 18 skolu, tai skaitā arī Dricānu vidusskolas, dalību notika piektdien, 25. janvārī plkst. 14:30, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā. To vadīja kulinārijas šova “La Dolce Vita” vadītājs Roberto Meloni.
erasmus3 Publicēts 27.12.2018
Tiskādu vidusskolas skolēni piedalās Erasmus+ projektā Rumānijā
Laika posmā no 4.decembra līdz 12.decembrim Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības skolu apmaiņas partnerības projekta "ZWISCHEN DEN KULTUREN” ietvaros notika pirmā sadarbības partneru tikšanās Rumānijā. Četri Tiskādu vidusskolas skolēni - Valērija Ņemņaseva, Nensija Mazure, Veronika Klimova, Deniss Filatovs un skolotājas Olga Miseviča un Jeļena Bažanova piedalījās projekta aktivitāšu īstenošanā. Projekta īstenošanas darba valoda ir vācu valoda.
1 Publicēts 27.12.2018
Rēzeknes novada pārstāvji Portugālē mācās par Eiropas vēlēšanām
Rēzeknes novada pārstāvji- brīvprātīgās jaunietes Karīna Mašarska, Jūlija Tumanovska un jaunatnes lietu speciālists Jānis Šaudiņš piedalījās jaunatnes demokrātijas akadēmijas projekta pirmajā posmā (Youth Democracy Academy), kas tika organizēta ar Erasmus + European Youth Together programme atbalstu.
crisco1 Publicēts 27.12.2018
Jēgpilna komunikācija sociālajos tīklos- kā to panākt
20. decembrī Rēzeknes novada pašvaldībā zālē notika seminārs par digitālo mārketingu – “Jēgpilna sociālo mediju komunikācija: tendences, rīki un ieteikumi valodu barjeras mazināšanai”.
Jauns Publicēts 26.12.2018
12 asprātīgās karikatūrās par Latviju Eiropā
Rēzeknes novada pašvaldība jauno gadu sagaida ar pašu darbinieku spēkiem veidotu kalendāru, kurā ar 12 asprātīgu karikatūru palīdzību tiek stāstīts par novadā realizētajiem Eiropas projektiem “ES UN MĒS – sadarbība 15 gadu garumā”.
berni Publicēts 15.11.2018
Eiropa, kas aizsargā un aizstāv. Praktisks seminārs par bērnu tiesībām
23. novembrī plkst. 13:00-15:00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas telpās (Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē) notiks seminārs bāriņtiesu, sociālo dienestu darbiniekiem un juristiem par bērnu tiesību aizsardzību Latvijā un Eiropā.
Ceļš Nagļu pagastā pie Lubāna dambja. 2017. gada septembris.Foto: A. Rancāne Publicēts 14.11.2018
Eiropas Parlamenta apstiprinātos 17,7 miljonus eiro ieguldīs ceļu un meliorācijas infrastruktūras atjaunošanai
Otrdien, 13. novembrī Eiropas Parlaments apstiprināja 17,7 miljonu eiro piešķiršanu Latvijai par ilgstošo lietavu izraisītajiem postījumiem 2017. gada vasaras nogalē un rudenī. Šie līdzekļi tiks piešķirti no ES Solidaritātes fonda (ESSF).
erasmus_mini (355 x 202) Publicēts 09.11.2018
Uzsākta pieteikšanās ERASMUS+ programmā
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2019. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Sagaidāms, ka 2019. gadā kopējais Erasmus+ programmā pieejamais finansējums salīdzinājumā ar 2018. gadu pieaugs par 300 miljoniem eiro jeb 10 %.