106062112_2739570609622602_5683540715395174168_o Publicēts 02.07.2020
Sākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā
30. jūnijā atklāta pieteikšanās attālināto mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 200 izglītības programmām
stol_apavi4 Publicēts 19.06.2020
Stoļerovā realizēts projekts “Deju kolektīva “Rēzna” tautas tērpu un apavu iegāde”
Stoļerovas pagasta pārvalde īsteno projektu “Deju kolektīva “Rēzna” tautas tērpu un apavu iegāde”, kas atbalstīts biedrības “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludinātajā LEADER projektu konkursā.

Projekta mērķis – nodrošināt bērnu tautas deju kolektīvu “Rēzna ” ar jauniem tautas tērpiem un apaviem. Paaudžu maiņas nodrošināšanai deju kolektīvā ir nepieciešams radīt apstākļus, lai deju kolektīvs būtu pilnvērtīgs ar savu identitāti un piederības apziņu kolektīvam, kuru apliecina tautas tērps.
Publicēts 24.02.2020
Aicina pedagogus pieteikties eTwinning skolu sadarbības tīkla organizētajiem bezmaksas semināriem Vācijā, Zviedrijā, Slovākijā un Dānijā
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pedagogus ar angļu valodas zināšanām pieteikties dažādiem profesionālās pilnveides semināriem Vācijā, Zviedrijā, Slovākijā un Dānijā, kuros varēs apgūt projektu metodi, uzzināt dažādu Eiropas valstu kolēģu pieredzi sadarbības projektu organizēšanā, kā arī atbilstoši katra semināra tēmai plānot starptautiskus mācību projektus.
Publicēts 20.02.2020
Izsludināts Jauno vides reportieru konkurss
Vides izglītības fonds aicina jauniešus vecumā no 11 līdz 25 gadiem piedalīties Jauno vides reportieru konkursā un aktualizēt šī brīža vides problēmas.
Publicēts 18.02.2020
Pasākums “Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?”
Latvijas Lauku foruma uzsācis kampaņu “Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?”, kurā varēs iepazīties un izzināt vairākas vietējās iniciatīvas, kas radītas vai pilnveidotas ar Eiropas Savienības atbalstu.
Foto no /www.pexels.com Publicēts 17.02.2020
Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balva
Eiropas Parlaments aicina jauniešus piedalīties konkursā un iesniegt līdz 2020.gada 21.februārim pašu izstrādātus projektus, kas paredzēti jauniešiem.
mezs_klestrovs Publicēts 12.02.2020
Aicina meža īpašniekus uz semināru par ES atbalsta pasākumiem
21. februārī plkst. 10.00 "Meža konsultāciju pakalpojumu centra" Rēzeknes nodaļa aicina meža īpašniekus uz informatīvo semināru par ES atbalsta pasākumiem meža īpašniekiem 2020.gadā, kurš notiks Kaunatas pagasta pārvaldē.
Publicēts 11.02.2020
Šodien visā Latvijā tiek atzīmēta 112 dienu!
Šodien visā Eiropas Savienībā atzīmēs vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īstenos vairākas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par 112 numuru, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību.
Publicēts 04.02.2020
Biedrības un nodibinājumi septiņpadsmit NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 12.februārim pieņem NVA filiāles Aizkrauklē, Bauskā, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Krāslavā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā, Talsos un Ventspilī.
Publicēts 04.02.2020
11. februārī notiks ikgadējā LIFE programmas INFO diena
11. februārī uzņēmēji, pašvaldību pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti ir aicināti uz LIFE INFO dienu, kurā būs iespējams iepazīties ar informāciju par Eiropas Savienības atbalsta programmas LIFE līdzfinansējuma piesaistes iespējām Latvijā! Pasākums notiks Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas telpās, Peldu ielā 25, Rīgā, 4. stāvā.