Eiropas pēdas Latvijā

Publicēts 10.10.2014

“Sociālās inovācijas centrs”, īstenojot Kultūras ministrijas, Mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvju konsultatīvā komitejas, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja, LPSPS organizētu projektu, aicina 5.-12.klašu dalībniekus kļūt par pēddziņiem!

Kas jādara pēddzinim?

Jāizveido skolēnu komanda un jāpiedalās konkursā, meklējot aktuālā ES Padomes prezidentūras trio (Itālija – Latvija – Luksemburga) un citu ES dalībvalstu pārstāvju radītās un atstātās pēdas kultūrā, vēsturē, zinātnē, arhitektūrā, uzņēmējdarbībā, dabā savā pilsētā/novadā.

Detalizēts konkursa nolikums šeit.

Ko iegūs pēddziņi?

Vērtīgas zināšanas un vērtīgas balvas, jaunus draugus un jaunu skatījumu uz lietām mums apkārt

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0