Eiropas sporta nedēļa Nautrēnu pagastā

Publicēts 08.09.2015

No 7. līdz 13. septembrim visā Eiropā vienlaicīgi notiks Eiropas sporta nedēļa. Sporta nedēļas programmas ietvaros Latvijā tiks organizētas vairākas tematiskas dienas, piemēram, sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, sporta klubos/fitnesa centros. Kampaņas aicinājums ir “Esi aktīvs!” (#BeActive)! Sporta nedēļas aktivitātes paredzētas arī Nautrēnu pagastā. 07.09 – Aktivitātes 5 – 6 gadus veciem bērniem Nautrēnu pagasta PII “Vālodzīte”; 08.09 – Aktīvās pauzes darba vietās (Pagasta pārvaldē, Nautrēnu vidusskolā, PII “Vālodzīte”); 09.09 – plkst. 15:00 Rogovkas Multifunkcionālajā Jaunatnes iniciatīvu centrā treneru (Sporta klubs “Magnen”) lekcijas par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, pareizu un efektīvu trenažieru un svaru zāles izmantošanu; 10.09 – Zibakcijas Nautrēnu vidusskolā un Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā; 11.09. plkst. 13.00  - Atvērto durvju diena Nautrēnu vidusskolas Ārstnieciskās vingrošanas kabinetā; 12.09. plkst.12.00 – Vislatvijas spēka diena – Nautrēnu vidusskolas sporta laukumā pievilkšanās visiem gribētājiem. 13.09. plkst. 14:00 – Nūjošanas diena Nautrēnu pagastā. 5 km distances nūjošana un sportiskas aktivitātes Rogovkas centrā pie āra trenažieriem. Visi sportot gribētāji tiek laipni aicināti piedalīties rīkotajās aktivitātēs!

Inga Brokāne
Nautrēnu pagasta kultūras pasākumu organizatore

afisa1 afisa2 afisa3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0