Ekskursija Kaunatas vidusskolas laureātiem

Publicēts 03.10.2018

27. septembrī,  saulainā dienā, 11. klase devās izzinošā ceļojumā uz Rīgu, izbraucot caur Vidzemi. 2017./18. mācību gada septembrī Kaunatas vidusskolā tika izsludināts konkurss “Labākā klase 2017./18.m.g.” Konkurss norisinājās divās klašu grupās – 4.-8.klasēs un 9.-12.klasēs. Vecāko klašu grupā piedalījāmies arī mēs, pagājušgad 10.klase. Pārliecinoši un ar lielu atrāvienu izcīnījām uzvaru. Uzvarēt – nozīmēja godu skolā un arī apmaksātu ekskursiju uz jebkuru Latvijas punktu.
Braucot caur Madonu, jauniešiem paveicās ieskatīties Vecpiebalgas ūdensrožu pasaulē. Apstāties un paskatīties uz šo mūžīgo vasaras un septembra skaistumu ir patīkami dvēselei un arī prātam, jo sarkanās , baltās un rozīgās – tās visas atšķiras arī pēc šķirnēm. Maigie ziedi peldēja zaļā ūdensrožu lapu jūrā. Tad mēs devāmies pie īstas jūras.
Saulkrastos jūras krastā no tāluma rēgojās Baltā kāpa. Pa ceļam uz nākamo pieturas punktu iebraucām paskatīties uz dabas senatnes liecību Balto kāpu, kas, kā jau vienmēr, atstaroja saulesstarus no klinšainajām smiltīm.
Nākamais pieturas punkts bija Saulkrastu peintbola klubs. Izrādījās, ka atvērtā cīņas laukā no mūsu klases bijuši vien daži, tāpēc pirmā, saviļņojošā spēle daudziem bija neaizmirstams piedzīvojums. Pozitīvās emocijas divu stundu laikā plūda bez gala. Katrs autobusā padalījās ar saviem ieguvumiem un uzvarām spēles laikā. Kādam tie ir “nošauti” pretinieki, kādam bailes no zilumiem, kādam nepieredzēts adrenalīns.
Pēc Saulkrastu peintbola kluba mēs devāmies uz ekskursijas galamērķi – Rīgu. Lielpilsētā netrūka prieka. Visi laimīgi izlēkājāmies batutu kompleksā “JumpSpace”. Un, iztērējuši spēles spēkus un noguruši, devāmies uz ” Lido”, lai atjaunotu enerģiju. Latvijas galvaspilsētā neiztikām arī bez pastaigas pa Vecrīgu.
Braucot mājās ieskatījāmies Teiču dabas rezervātā no 27 metrus augstā skatu torņa. Paldies Kaunatas vidusskolas direktorei Alīnai Gendelei, ka viņa uzņēmās sarīkot šādu brīnišķīgu konkursu! Paldies sponsoriem!

Līnas Šlapakovas teksts un foto

 kaunatasskola kaunatasskola1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0