Feimaņu pagasta nakts novusa turnīrs 2017

Publicēts 15.11.2017

11. novembra vakarā aktīvākie Feimaņu pagasta iedzīvotāji pulcējās kultūras namā uz Feimaņu pagasta “Nakts novusa turnīru 2017”. Turnīrā piedalījās 15 dalībnieki. Spēlētāji tika sadalīti divās apakšgrupās – jauniešu un pieaugušo.

Jauniešu grupā sacentās 10 dalībnieki vecumā no 13 līdz 17 gadiem. Jauniešu grupā pirmo vietu ieguva Raivis Spaļs, otro – Vladislavs Karaņevskis, bet trešo izcīnīja Daniels Pujāts.

Pieaugušo grupā dalībnieku bija mazliet mazāk nekā jauniešu, tikai 5 dalībnieki, bet tas nemazināja cīņassparu un pašatdevi. Turnīra absolūtais uzvarētājs Sergejs Gorins, kas nezaudēja nevienu spēli un izcīnīja pirmo vietu, bet cīņa par otro un trešo vietu notika līdz pat pēdējai spēlei, kur uzvarēja Olita Kuksa un izcīnīja otro vietu, trešajā vietā atstājot Gunāru Livdānu.

Paldies Feimaņu pagasta iedzīvotājiem un visiem pasākuma apmeklētājiem par dalību pasākumā un Feimaņu pagasta pārvaldei par atbalstu!

Aivars Mežatučs,
Feimaņu pagasta jaunatnes lietu speciālists
Autora foto

image2 (972 x 597)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0