Feimaņu pagasta novusa turnīrs 2016

Publicēts 18.03.2016

13. martā aktīvākie Feimaņu pagasta iedzīvotāji pulcējās kultūras namā uz Feimaņu pagasta “Novusa turnīru 2016”. Turnīrā piedalījās 16 dalībnieki. Spēlētāji tika sadalīti trīs apakšgrupās.

Bērnu grupā sacentās 5 dalībnieki vecumā no 7 līdz 13 gadiem, bet jauniešu grupā sacentās tikai 4 dalībnieki (14-18 gadi), pieaugušo grupā konkurence bija vissīvākā, jo tajā bija 7 dalībnieki. Bērnu grupā pirmo vietu izcīnīja Vjačeslavs Pujāts, aiz sevis atstājot Emīlu Verčinski un Maiju Livdāni. Jauniešu grupā pirmo vietu ieguva Emija Verčinska, otro – Raivis Spaļs, bet trešo izcīnīja Daniels Pujāts. Starp pieaugušajiem risinājās sīvas cīņas un veiksmīgākais izrādījās Nikolajs Čerņavka, kurš tikai par vienu punktu apsteidza Olitu Kuksu, bet godpilno trešo vietu izcīnīja Aivars Zusāns.

Novusa pāru spēlēs piedalījās 16 dalībnieki, kuri tika sadalīti divās vecuma grupās. Katrā grupā bija 8 dalībnieki, starp kuriem veica pāru izlozi. Jauniešu grupā pirmo vietu izcīnīja Daniels Pujāts un Emīls Verčinskis, otro vietu sīvā cīņā ieguva Raivis Spaļs un Maija Livdāne, bet trešo vietu izcīnīja Emija Verčinska un Kitija Ameļko. Pieaugušo grupā arī neiztika bez intrigas, jo līdz pat pēdējai spēlei nebija zināms, kurš uzvarēs. Tomēr smagā bezkompromisu cīņā uzvarēja un pirmo vietu ieguva Olita Kuksa un Nikolajs Čerņavka, otro vietu izcīnīja Aivars Zusāns un Leons Lukša, trešajā vietā atstājot Aivaru Verčinski un Lauri Sobinovu.

Paldies Feimaņu iedzīvotājiem un visiem pasākuma apmeklētājiem par dalību pasākumā un Feimaņu pagasta pārvaldei par atbalstu!

 

Aivars Mežatučs,
jaunatnes lietu speciālists 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0