Feimaņu pagasta volejbola turnīrs mix komandām

Publicēts 12.08.2019

7. augustā Feimaņu pagasta  pludmalē tika aizvadītas volejbola sacensības jauktām (2 vīrieši + 1 sieviete) komandām. Lai gan laika apstākļi sacensību sākumā nelutināja, tas netraucēja sacensību dalībniekus paspēt vēl iesildīties pirms spraigām cīņām.

Tā kā sacensībās drīkstēja piedalīties ierobežots komandu skaits (maksimums 8 komandas), tad priekšroka tika dota tām komandām, kuras pieteicās pirmās. Lai gan pēdējās pieteikšanās dienās notika ļoti liela komandu pieteikšanās aktivitāte, diemžēl visas komandas nevarēja piedalīties.

Apakšgrupu spēlēs nekas vēl neliecināja par to, kāds izvērtīsies pusfināls un fināls. Spēlē par 3. vietu spēkojās Riebiņu komanda ar Bērzgales komandu, kur spēcīgākie izrādījās komanda no Riebiņiem un ieguva godalgoto 3. vietu. Savukārt spraigā cīņā par 1. vietu cīnījās Barkavas un Rogovkas komandas, kur spēcīgākā izrādījās komanda no Rogovkas un izcīnīja 1. vietu, sudrabu atstājot komandai no Barkavas.

Sacensībās piedalījās komandas no Rēzeknes, Riebiņu un Preiļu novadiem. Liels paldies visiem par izrādīto lielo aktivitāti un cīņassparu!

Gaidīsim visus volejbola entuziastus un atbalstītājus jau uz nākamajām sacensībām, kas norisināsies Feimaņu aktīvajā pludmalē.

Aivars Mežatučs,

Feimaņu pagasta jaunatnes lietu speciālists

vol1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0