Feimaņu pamatskolā īstenots projekts “Spēlētprieks”

Publicēts 13.03.2019

2019. gadā gūts atbalsts Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātajā projektu konkursā par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai leļļu teātra un teātra mākslas aktivitātēm. Par piešķirto finansējumu 290,00 EUR apmērā ir papildināta Feimaņu pamatskolas teātra pulciņa “Spēlmanīši” materiālā bāze – iegādātas deviņas maskas – zirgs, lapsa, zivtiņa, divas vardes, pelītes, mārītes, suņa deguns, vistas cepures; septiņi teātru masku kostīmi – Sniegbaltīte, eņģelis, bite, bitei svārki, princese, princis, tauriņš. Šie iegādātie kostīmi un maskas noderēs izrāžu iestudēšanai skolas, pagasta un novada rīkotajos pasākumos.

Marts tiek uzskatīts par teātra mēnesi, jo 27. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā teātra diena. Arī Feimaņu pamatskolā sākumskolas skolēni aktīvi darbojas teātra pulciņā “Spēlmanīši” ar mērķi – lietderīgi pavadīt brīvo laiku, iepazīties ar teātra mākslas aktivitātēm, lai attīstītu un pilnveidotu skatuves runas kultūru un aktiermākslu. Mācību gada laikā skolēni iestudē vairākas izrādes un uzvedumus, ar kuriem piedalās skolas, pagasta un novada rīkotajos pasākumos. Iestudējot ikvienu izrādi, nepieciešams pārdomāt par tērpiem un rekvizītiem, tāpēc piedalījāmies šajā projektā.

Feimaņu pamatskolas realizētais projekts “Spēlētprieks” sniegs iespēju ikvienam skolēnam skolotāju vadībā iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar teātri, būs vislabākais ieguldījums bērnu audzināšanā.

 

Projekta “Spēlētprieks” koordinatore Ināra Reinika

1 2

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0