Folkloras draugi tiekas Ilzeskalnā

Publicēts 08.05.2019

“Tautas dziesmā stipri vārdi” – tāds bija nosaukums sirsnīgam un skaistam pasākumam, kas piektdien, 3. maijā notika Ilzeskalna tautas namā. Folkloras draugi sanāca kopā, lai izdziedātu, izrunātu, atcerētos mūsu senču spēka vārdus. Ar dziesmu un ticību mūsu vecāki un vēl daudzas jo daudzas paaudzes pirms viņiem ir pārdzīvojuši savas baltās un nebaltās dienas. Mēs dzīvojam steigas laikmetā – maz ir brīvu brīžu, kurus veltīt sev. Daudzas dzīves gudrības tiek piemirstas, paliek novārtā ticējumi un atziņas. Tieši par to tika runāts šajā vakarā. Paldies etnogrāfiskajam ansamblim “Rogovka” Anna Garančas vadībā, paldies “Ratiņa” dziedātājām un viņu vadītājai Dacei, paldies Ilzeskalna dziedošajam kolektīvam ar Jāni Lauru priekšgalā! Lai vēl ilgi skan mūsu kopā dziedātās dziesmas, lai spēku dod vārdi un ticība, kas gadu simtiem cauri ir stiprinājusi un uzmundrinājusi mūsu senčus dzīves baltās un nebaltās dienās!

 

Ilzeskalna tautas nama vadītāja Anna Višķere

IMG_3078 IMG_3081 IMG_3083 IMG_3085 IMG_3088

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0