Folkloras kopas „Rāznaviņa” dalībniecei Enijai Kuzminskai nozīmīgi panākumi stāstnieku konkursos

Publicēts 09.12.2015

5. decembrī Rīgas Latviešu biedrībā notika XIX stāstnieku konkurss „Teci, teci, valodiņa 2015”, kurā pulcējās jaunie stāstnieki no visiem Latvijas novadiem. Viņu vidū bija arī Kaunatas vidusskolas 7. klases skolniece, folkloras kopas „Rāznaviņa” (vadītāja Sandra Viša) dalībniece Enija Kuzminska. Uzstāšanās reizē dalībnieki stāstīja pasaku, atgadījumu no dzīves un anekdoti. Sīvā konkurencē savā vecuma grupā Enija ieguva I vietu.

Tāpat I vieta iegūta arī 24.novembrī Ziemeļlatgales novada Stāstnieku konkursā folkloras kopām Andrejdienā. Savukārt 16.oktobrī Rēzeknē ar savas pasakas stāstīšanu latviešu, latgaliešu, igauņu un lietuviešu valodā Enija Kuzminska priecēja Baltijas valstu lauku sieviešu 13. konferences dalībnieces.

Paldies Enijai Kuzminskai, folkloras kopas „Rāznaviņa” vadītājai Sandrai Višai un vecākiem- Aijai un Jānim Kuzminskiem par sasniegumiem, ieguldīto darbu, atbalstu un skolas vārda popularizēšanu novadā un valstī.

Eļa Astiča,
Kaunatas vidusskolas direktores vietniece

Aijas Kuzminskas foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0