Gada mecenāts

15.03.2019

Uncategorized

“NewFuels” RSEZ SIA ražo ekoloģiski tīru un ekonomiski izdevīgu enerģijas avotu – kokskaidu granulas, izmantojot Latvijā audzētu koksni – mežrūpniecības atkritumus, ko uzņēmumam piegādā arī vairāk nekā 40 Rēzeknes novada zemnieki. Kaut arī “NewFuels” pamata ražotne atrodas Rēzeknes pilsētā, trešdaļa no tā darbiniekiem – 23 – ir Rēzeknes novada iedzīvotāji. Uzņēmums ir iegādājies zemi Rēzeknes novadā, kur plāno paplašināt savu ražošanu, šobrīd tur atrodas noliktavas.
2010. gadā uzbūvēts jauns korpuss un modernizētas iekārtas, kas ļāvis palielināt ražošanas apjomus un strādājošo skaitu. SIA “NewFuels” ir sociāli atbildīgs uzņēmums, rūpējas par saviem darbiniekiem, aktīvi piedalās Rēzeknes un Rēzeknes novada sabiedriskajā dzīvē, atbalsta labdarības pasākumus un sportu.
XXVI Vispārējo Dziesmu svētku gadā iegādāti mēģinājumu tērpi Strūžānu kultūras nama jauniešu deju kolektīvam “Dzieti” un Dricānu – Strūžānu sieviešu korim “Taunadze”. Tāpat “NewFuels” labprāt uzņem skolēnu ekskursijas un izrāda savu uzņēmumu, iespējams, ieinteresējot jauniešus par karjeras izvēli. Jāpiebilst, ka SIA “NewFuels” mājaslapā informācija atrodama arī latgaliešu valodā, tā izrādot cieņu novada kultūrvēsturiskajai identitātei!
 
DSC_0056DSC_0045DSC_0048 DSC_0050 DSC_0057 DSC_0062DSC_0414 (1072 x 712)

Click to listen highlighted text!