Gaida pieteikumus vakantajam Verēmu pamatskolas direktora amatam

Publicēts 23.11.2017

Rēzeknes novada pašvaldība līdz 7. decembrim plkst. 16:30 gaida pieteikumus vakantajam Verēmu pamatskolas direktora amatam. Pretendentiem jāiesniedz motivācijas vēstule, aizpildīta pieteikuma anketa izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināls jāņem līdzi uz interviju), Curriculum vitae, tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas un Rēzeknes novada pašvaldības Verēmu pamatskolas attīstības koncepcija (līdz 3 A4 lapām datorrakstā).

Dokumentus aploksnē ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Verēmu pamatskolas direktora amatu” līdz 7.decembrim plkst.16:30 aicinām iesniegt personīgi pašvaldības administrācijas sekretārei 17.kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, pa pastu vai sūtīt uz e-pasta adresi info@rezeknesnovads.lv līdz 7.decembrim plkst.12.00.

Prasības pretendentiem: augstākā pedagoģiskā izglītība, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, pieredze pedagoģiskajā, izglītības vadības jomā vai līdzīga rakstura koordinējošā, konsultatīvajā vai izglītojošā darbā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes, psiholoģiskā noturība stresa situācijā, zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā, zināšanas izglītības satura un attīstības jautājumos, svešvalodu zināšanas, pieredze projektu darbā, IT lietošanas prasmes, vēlama autovadītāja apliecība.

Jāatzīmē, ka konkurss tiek organizēts vismaz divās kārtās – konkursa pirmajā kārtā komisija izvērtēs pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus, uz konkursa otro kārtu – interviju – tiks aicināti pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbildīs konkursa izvirzītajām prasībām.

Līdzšinējā Verēmu pamatskolas direktore Jevģēnija Paura nolēmusi doties pelnītā atpūtā.

Konkursa nolikums
Pieteikuma anketa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0