Gaidām jūs “Stropā”!

Publicēts 09.05.2019

Nu jau četrus gadus savu darbību veic Mākoņkalna pagasta brīvā laika pavadīšanas centrs “Strops”.

Centrā tikpat ilgu laiku darbojas arī radošās darbnīcas pieaugušajiem. Mūsu pagasta čaklās saimnieces vēršas centrā ar savām lieliskajām un pārsteidzošajām idejām, lai tās īstenotu. “Stropā” ir iespēja uzzināt un izmēģināt ko jaunu glezniecības jomā, telpu dekorēšanā, sveču liešanā. Te ir iespēja pieņemt izaicinājumus un izbaudīt jaunas kulinārijas garšas.

Trešdienās norisinās vizuālās mākslas pulciņi un radošās darbnīcas, kurās zīmējam, veidojam dažādus rokdarbus, dekupējam un darām daudz citu saistošu lietu. Kopā būšanas iespaidā, kopā ar mazajiem nereti pagatavojam kādu našķi. Bērniem ir iespēja attīstīt savas prasmes, darbojoties grupās.

Šogad centrā notika vairāki tradicionāli pasākumi, tostarp Valentīndienas pasākums. Ziemas drēgnumā devāmies uz Mākoņkalnu, lai tajā uzkāptu un pārliecinātos, ka ziemā, tāpat kā vasarā, skats no kalna ir satriecošs. Notika dzejas konkurss bērniem ar tēmu ”Pavasaris. Daba mostas”, kurā ciema bērni aktīvi iesaistījās, kā arī izbrauciens uz Andrupenes lauku sētu akcijas “Satiec savu meistaru” ietvaros.

Projekta ”Dzīvo veselīgi” ietvaros dejojām, nodarbojāmies ar aerobiku un jogu. Nūjošanas nodarbības vēl tikai priekšā, tāpat kā ārstnieciskās fizkultūras nodarbības.

Kopīgiem spēkiem izveidojām mūsu ciemam Lieldienu dekorācijas, kas priecēja acis gan lieliem, gan maziem, turklāt paveiktais sagādāja prieku arī mums pašiem. Bērniem bija iespēja apmeklēt radošo darbnīcu un izveidot dekoru Lieldienu svētku galdam. Savukārt kopā ar mūsu atsaucīgajām saimniecēm sagatavojām dāvanas labdarības akcijai.

Mūsu apmeklētājiem ir iespējas izmantot datorus un internetu, nodarbināt sevi ar galda tenisu, dažādām galda spēlēm un interaktīvo videospēļu spēlēšanu. Aktīvākiem apmeklētājiem pieejami arī labi aprīkoti trenažieri.

Bērni, jaunieši un pieaugušie ar vēlmi sadarboties, gaidām jūs brīvā laika pavadīšanas centrā “Strops”!

Jekaterina Itkača

IMG_7667 IMG_7817 IMG_7910

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0