Gaigalavā īstenots jaunatnes inventāra iegādes projekts „Esi Reāls!”

Publicēts 19.09.2016

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības, Gaigalavas kultūras nama un biedrības „Lubāna vilnis” atbalstam, Gaigalavas jauniešu centrā „Enjoy” tika īstenots jaunatnes inventāra iegādes projekts. Lai nosvinētu šo priecīgo notikumu, izmēģinātu jauno tūrisma un komandu sporta spēļu inventāru, astoņi Gaigalavas jaunatnes pārstāvji 17. septembra pēcpusdienā rīkoja savu „BeActive” jeb Eiropas sporta nedēļas pasākumu.

Projekta ietvaros tika iegādāti 8 tūrisma inventāra (3-vietīga telts, guļammaiss, ceļojumu paklājs) komplekti, 3 komandu sporta spēļu inventāra vienības (basketbola, volejbola un futbola bumbas), 8 T-krekli un cepures ar Gaigalavas JC „Enjoy” logo apdruku, kā arī papildus bonusi – kancelejas preces un galda spēles pilnvērtīgai tūrisma-komandu sporta spēļu sezonas sagatavei un norisei.

Pēc lietderīgā brīvā laika pavadīšanas tika secināts, ka iegādātais inventārs sekmēs Latvijā populārāko komandu sporta spēļu aktivitātes pašmājās, dalību citu Rēzeknes novada pagastu jauniešu rīkotajās sporta spēlēs, kā arī to organizēšanu savā pagastā, došanos pārgājienos vai izbraucienos ar sportiskām aktivitātēm, piknikošanu un nakšņošanu teltīs, izbaudot agra pavasara-vēla rudens „garšu”.

Dace Gabriša,
Gaigalavas jaunatnes koordinatore

Pozejam spelejam_volejbolu

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0