Gaigalavā varēs vērot spīganu dejas ezera atspulgā

Publicēts 16.06.2015

Saulgriežu laikā no 20. līdz 21. jūnijam Latvijas Senioru deju apvienība (LSDA) sadarbībā ar Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta pārvaldi, Gaigalavas kultūras namu, ūdenstūrisma attīstības centru „Bāka” un Madonas novada Ošupes pagasta pārvaldi organizē Pirmo Starptautisko sieviešu deju kopu festivālu „Spīganu dejas ezera atspulgā”.

Dalību festivālā pieteikušas sieviešu deju kopas no Baltinavas, Birzgales, Cēsīm, Jelgavas, Kalsnavas, Lēdmanes, Mārcienas, Meirāniem, Mērsraga, Vestienas, Žīguriem, LSDA deju kopas no Skrīveriem un Mores, deju grupas no Igaunijas, kā arī folkloras kopa no Biržai (Lietuva).

Programma:

20. jūnijā, ŪTAC „Bāka”

  • plkst. 18:00 – festivāla atklāšana
  • plkst.18.30 – koncerts
  • plkst. 21:00 – saulgriežu tradīcijas kopā ar etnogrāfisko ansambli „Rikava” un Biržai folkloras kopu (Lietuva)

Darbosies Amatnieku un mājražotāju tirdziņš

21. jūnijā, Gaigalavā

  • plkst. 11:00 – Mārtiņa Ezeriņa kapelas „Aiviekstes plostnieki” koncerts laukumā pie Gaigalavas kultūras nama
  • plkst. 12:00 – sieviešu deju kopu koncerts Gaigalavas kultūras namā

Ieeja uz pasākumiem – bezmaksas

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0