Gaigalavas Jauniešu centrā „Enjoy” jauns koordinators!

Publicēts 13.02.2015

Puteņu mēnesis februāris ar saviem brīžiem skarbajiem laika apstākļiem ir tomēr nesis lielu pozitīvisma devu, apklājot zemi ar baltu, pūkainu un dziļu sniegu, sniedzot iespēju visiem gribētājiem izbaudīt ziemas priekus visā to daudzveidībā, savukārt Gaigalavas pagasta jauniešiem tas dāvājis jaunu sabiedroto, draugu un jaunatnes koordinatoru―Daci Gabrišu.

Gaigalavas Jauniešu centrs „Enjoy” un Dace sniegs atelpas brīdi ikvienam no ziemas priekiem sagurušajam jaunietim, palīdzēs izvēdināt galvu pēc garas mācību dienas un kvalitatīvi aizpildīt tukšuma, garlaicības māktus brīžus, kā arī realizēt idejas labākai ikdienai. Centrā pulcējamies katru otrdienu un ceturtdienu no plkst.14.30. līdz plkst.18.30.

Mūsos valdošo prieku vēlamies „neturēt zem pūra”, bet tajā dalīties ― esam atvērti draudzībai un kopīgām sadarbības iespējām ar citiem novada jauniešu centriem, ― lai kopīgi cīnītos pret ziemas-pavasara vīrusiem un viens otram dāvātu patīkamas emocijas!

 

Gaigalavas Jauniešu centra „Enjoy” kolektīvs

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0