Gaigalavas jauniešu centrs „Enjoy” aicina piedalīties iniciatīvu projektā „Lauzīsim barjeras!”!

Publicēts 20.07.2015

30.-31. jūlijā Gaigalavas jauniešu centrs „Enjoy” aktīvisti aicina Rēzeknes novada Bērnu un jauniešu centru, kā arī Jauniešu centru jauniešus (vecumā no 16 līdz 25 gadiem) piedalīties iniciatīvu projektā „Lauzīsim barjeras!”, kas norisināsies pie Lubāna ezera, ŪTC „Bāka”.

Iniciatīvu projekta mērķis ir rosināt jauniešus atrauties no mūsdienu tehnoloģijām, savas ierastās vides un saviem, kā arī sabiedrībā valdošiem stereotipiem, mudinot iepazīt citus jauniešus, citus pagastus, citus brīvā laika pavadīšanas centrus un ieraudzīt sev apkārt iespēju pilnu pasauli.

Projekta laikā jauniešu aktivitātēs liela nozīme būs gan sadraudzības veicināšanas spēlēm, citam cita iepazīšanas neformālai gaisotnei, gan interaktīvām nodarbībām (diskusijām, debatēm), gan sportiskām aktivitātēm (ŪTC „Bāka” pieejamā āra sporta inventāra izmantojums), gan komandu (ne tikai radošam, bet arī pieredzes nesošam), gan arī individuālam (savu „slēpto” talantu rādīšanā un ideju paušanā) darbam, sekmējot savstarpējo komunikāciju starp Rēzeknes novada jauniešiem un to iniciatīvu centriem.

Dalībnieku pieteikšanās (no katra centra ne vairāk kā divi pārstāvji) līdz 26.07., sūtot pieteikumu uz e-pastu: dace.gabrisa@inbox.lv

Sīkāka informācija pa tālruni 26315110 (Dace) vai e-pastu: dace.gabrisa@inbox.lv

P.S. Ēdināšana un naktsmītne garantēta! =)

 

Dace Gabriša

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0