Gaigalavas JC „Enjoy” aicina piedalīties iniciatīvu projektā „(sa)Draudzības danči”!

Publicēts 12.05.2016

Gaigalavas JC „Enjoy” dalībnieki aicina Rēzeknes novada jauniešus (vecumā no 13 līdz 30 gadiem) piedalīties iniciatīvu projektā „(sa)Draudzības danči!”, kas norisināsies Gaigalavas kultūras namā 27. maijā no plkst.18.00. līdz plkst.22.00.  Projekta mērķis ir veicināt kustību prieku, pašsajūtas uzlabošanos, savstarpējo komunikāciju un draudzības kontaktu izveidi starp Gaigalavas jauniešu centra „Enjoy” apmeklētājiem un citiem Rēzeknes novada jauniešu / bērnu brīvā laika pavadīšanas centru dalībniekiem neformāli efektīvā veidā ― caur deju. Dejas vadīs kapellas „Vīteri” muzikanti.

Pasākums būs laba iespēja viesiem iepazīt Gaigalavu, tās jauniešus, dodoties kopīgā ekskursijā un izspēlējot iepazīšanās spēles pirms projekta galvenās daļas (no plkst. 18.00. līdz plkst. 20.00.) Tā būs lieliska alternatīva piektdienas „tusiņam”, īpaši Veselības nedēļā, iesaistot jauniešus veselīgi fiziskās aktivitātēs ― dejās jeb dančos, jo šī nodarbe veicina pozitīvu emociju vairošanu, uztveres, atmiņas un domāšanas pilnveidošanu, kā arī uzlabo vispārējo veselības stāvokli. Projekta galvenā aktivitāte ― danči ― veic arī socializēšanās misiju, palīdzot atbrīvoties no individuāliem kompleksiem, trauksmēm, traumām, rakstura īpašībām, kuras traucē saskarsmē, tādējādi ātrāk nodibinot savstarpējo komunikāciju, draudzīgus kontaktus un tālākas sadarbības iespējas.

Dalībnieku pieteikšanās līdz 25.05. plkst. 15.00., sūtot pieteikumu uz e-pastu: dace.gabrisa@inbox.lv

Sīkāka informācija pa tālruni 26315110 (Dace) vai e-pastu: dace.gabrisa@inbox.lv

P.S. Līdzi ņemams dzeramais ūdens un maiņas apģērbs:būs „karsti”! =)

 

 

Dace Gabriša,
Gaigalavas jaunatnes koordinatore

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0