Ģimenes un mātes diena Pušā

Publicēts 13.05.2015

,,Mums ir lielākas mājas, bet mazākas ģimenes, vairāk sadzīves tehnikas, bet mazāk laika, mums ir vairāk zinātnisko grādu, bet mazāk veselā saprāta, vairāk ekspertu, tomēr vairāk problēmu, vairāk zāļu, bet mazāk veselības.’’ Un kur tajā visā paliekam mēs paši?

Tieši par to aizdomāties aicināja 10. maijā Pušas Tautas namā notikušajā ģimenes un mātes dienas koncertā „Sātā”. Ar skanīgām balsīm, skaistām dziesmām un sirds balsi savu mīlestību pušāniešiem sniedza ciemiņi no Lendžu pagasta – sākot ar pašiem mazākajiem, Lauru un Antonu, un beidzot ar žiperīgajām un atraktīvajām „Omammām” . Sirsnīgs paldies jāsaka arī Maltas „Salvijām”, kas nu jau kuru gadu ir kļuvušas par mātes diena pasākuma vēstnesēm mūsu pagastā.

Ģimene esam mēs pašiem, ģimene ir kopā būšana, dvēseles stāvoklis. Paldies jums par šo sajūtu!

,,Pavadiet laiku ar saviem mīļajiem, jo viņi nebūs ar jums mūžīgi. Pasakiet laipnu vārdu kādam, kurš lūkojas uz jums uz augšu, pasakiet to ar apbrīnu, jo šis mazais cilvēks drīz izaugs un nebūs jūsu tuvumā. Atcerieties dāvāt siltu apskāvienu kādam, kurš ir jūsu tuvumā, jo tas ir vienīgais dārgums, ko varat dāvināt no sirds un kas nemaksā ne centa. Pasakiet “Es tevi mīlu” savam dzīves draugam un saviem mīļajiem, bet galvenais, tā arī domājiet. Atvēliet laiku mīlestībai, atvēliet laiku sarunām, atvēliet laiku pārdomām.’’

Mārīte Krasnobaja
Pušas TN vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0