Godināti Rēzeknes novada talantīgākie skolēni

Publicēts 15.05.2015

14. maijā Rēzeknes novada pašvaldībā pulcējās talantīgākie bērni un jaunieši, viņu vecāki un skolotāji, lai svinīgā gaisotnē saņemtu apbalvojumus par augstiem panākumiem un izciliem sasniegumiem 2014./2015. mācību gadā. Kā pastāstīja Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājas vietnieks Vilis Deksnis, šogad sveikšana notika daudz plašākā lokā: „Līdz šim jau vairākus gadus sveicām intelektuāļus jeb valsts līmeņa olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu augstāko vietu ieguvējus, taču šogad pirmo gadu godinām arī skolēnus, kuri izpelnījušies teicamus panākumus citos virzienos: mūzikā, vizuālajā un lietišķajā mākslā, kā arī sportā.”

Jau otro gadu uz godināšanas pasākumu tika aicināti un ar Pateicības rakstiem sveikti arī skolēnu vecāki, kuru ieguldījums bērnu izaugsmē ir nenovērtējams. „Bērni, skolotāji un vecāki – jūs esat kā komanda, kur katrs dalībnieks ir vienlīdz svarīgs,” uzrunājot klātesošos, uzsvēra Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs. „Svarīgi, lai bērni ir mērķtiecīgi un apdāvināti, tāpat svarīgi, lai skolēniem ir izcili skolotāji, kuri spēj atrast un izkopt katra bērna individuālos talantus un tikpat nozīmīgs ir atbalsts no vecāku puses, kurus sporta terminoloģijā varētu dēvēt gan par bērnu treneriem, gan tiesnešiem, gan komandas menedžeriem. Ja visi šīs komandas pārstāvji strādā saskaņoti un saliedēti, izcili sasniegumi ir nodrošināti!”

„Sirds līksmo! Atbildīgi vecāki, gudri skolēni un izcili skolotāji ir mūsu lepnums. Ir sajūta, ka mēs visi kopā esam kā viena spēcīga ģimene, kuras rokās ir viss un kas kopīgiem spēkiem var panākt teju neiespējamo,” sveicot skolēnus, teica Izglītības pārvaldes vadītāja Lilija Žukovska. „Ir patiess prieks, ka varam kopā pulcināt tik daudz talantīgu bērnu”, atzina Rēzeknes novada domes izpilddirektors Jānis Troška, „turklāt varam lepoties ar mūsu skolēnu panākumiem gan valsts, gan starptautiskā līmenī.” Sveicieniem pievienojās arī Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne, vēlot nākamgad redzēt vēl vairāk čaklus un gudrus skolēnus.

Pateicībā par ieguldīto darbu, zināšanām un sasniegumiem gan skolēni, gan viņu pedagogi saņēma grāmatas un naudas balvas. Kopumā talantīgo skolēnu un viņu pedagogu sveikšanai atvēlēti 1900 EUR.

FOTOGALERIJA

Rēzeknes novada talantīgie skolēni un viņu sasniegumi

Nr.p.k.

Skolēna vārds, uzvārds

Skola, klase

Sasniegums

Pedagogs

1. Olga Medvedeva Tiskādu v-sk struktūrvienība Kruķu p-sk, 9.kl. Konkursa LIDICE 2015 Latvijas kārta (Atz.) Veronika Tabūne
2. Enija Dervenika Verēmu p-sk, 8.kl. 3.pakāpe konkursā Trejdeviņas saules lec Daina Dervenika
3. Liāna Zeltiņa Kaunatas v-sk, 9.kl. 3.vieta Latvijas meistarsacīkstēs ind., 2.un 3.vietas – pāros Bruno Losāns
4. Kaspars Bačkurs Maltas Mūzikas skola, 2.kl. Atzinība Starptautiskajā pianistu konkursā Tatjana Nagle
5. Laura Lucatnika Nautrēnu v-sk struktūrvienība Bērzgales p-sk, 5.kl. 2.pakāpe Latvijas jauno dziedātāju dziesmu konkursā Guntra Kuzmina
6. Simona Skudra Maltas v-sk, 7.kl. 1.vieta starptautiskajā deju konkursā Ilona Kalniņa
7. Artemijs Naglis Maltas v-sk, 7.kl. 1.vieta starptautiskajā deju konkursā Ilona Kalniņa
8. Romans Dobrecovs Maltas v-sk, 9.kl. 1.vietas Latvijas čempionātā dejās Ilona Kalniņa
9. Dina Beleviča Maltas v-sk, 8.kl. Atzinība Vislatvijas jaunrades darbu konkursā Nellija Krasnobaja
10. Dagne Tuče Maltas v-sk, 5.kl. Atzinība starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā Vita Kāpostiņa-Tuče
11. Romans Saruls Maltas v-sk, 3.kl. 1.pakāpe vizuālās mākslas konkursā Latvijā Vita Kāpostiņa-Tuče
12. Iļja Orlovs Maltas v-sk, 12.kl. 2.pakāpe divos starptautiskajos konkursos Olga Orlova
13. Dalila Tumaševiča Maltas v-sk, 8.kl. Atzinība starpt. vizuālās mākslas konkursā Antoņina Vasiļjeva
14. Anželina Gruznova Maltas v-sk, 3.kl. Konkursa LIDICE 2015 Latvijas kārta (Atz.) Vita Kāpostiņa-Tuče
15. Everita Štekele Maltas v-sk,1.kl. Konkursa LIDICE 2015 Latvijas kārta (Atz.) Vita Kāpostiņa-Tuče
16. Marks Tučs Maltas v-sk,1.kl. Konkursa LIDICE 2015 Latvijas kārta (Atz.) Vita Kāpostiņa-Tuče
17. Armands Ivulāns Nautrēnu v-sk, 9.kl. 3.vieta valstī vēstures olimpiādē Valentīna Turlaja
18. Kristīne Gailuma Nautrēnu v-sk, 9.kl. 1.vieta 10 km šosejas skrējienā Latvijā Velga Lāce, Mārīte Zubko
19. Raivis Elksnis Nautrēnu v-sk, 8.kl. 3.vieta 10 km šosejas skrējienā Latvijā Velga Lāce, Elīna Sjakste
20. Margarita Maļavko Maltas v-sk, 12.kl. 2.pakāpe ZPD konferencē valstī Sandra Štekele
21. MT-6 grupas meiteņu futbola komanda 14 dalībnieces) Rēzeknes novada pašvaldības BJSS 3.vieta Latvijas čempionātā, 1.vieta Latvijas meiteņu futbola čempionātā Igors Derjagins

 

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0