Griškānu pagasta jaunatnes centrs “JOLO” svin 2 gadu jubileju īsta rokenrola atmosfērā

Publicēts 23.03.2018

17.martā  Griškānu pagastā pulcējās jaunieši no Rēzeknes novada Kaunatas, Maltas, Ozolmuižas, Verēmu, Bērzgales un Nautrēnu pagastiem, lai atzīmētu vienu svarīgu notikumu Griškānu pagasta un arī Rēzeknes novada mērogā – Griškānu pagasta jaunatnes centram “JOLO” aprit 2 gadi.

Vietējie jaunieši parūpējās par to, lai šis vakars būtu lielisks katram, kurš ieradās uz šo pasākumu, jo lieliska mūzika īsta rokenrola noskaņās, spēles, konkursi, balvas un draudzīga atmosfēra lika smaidīt visa pasākuma garumā. Deju grīda Griškānu pagasta Kultūŗas namā šoreiz bija īpaši “karsta”. Griškānu pagasta jauniešiem piebiedrojās arī viņu lielais palīgs, Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists Igors Isupovs, kurš kopš paša jaunatnes centra “JOLO” izveidošanas brīža ir kopā ar Griškānu pagasta jauniešiem, lai palīdzētu viņiem mācīties, gūt pieredzi, pilnveidoties un veidot saliedētu komandu.
Pasākuma gaitā jaunieši no citiem pagastiem rādīja savus priekšnesumus par godu JOLO un pasākuma tematikai – Rokenrolam. Protams, pasākums neiztika bez apsveikumiem un šoreiz to bija daudz. Vietējie jaunieši atzīst, ka tas bija ļoti patīkami, ka arī citu pagastu jaunieši parūpējās par patīkamiem pārsteigumiem, par kuriem ir vēlme priecāties un smaidīt.
Tā kā JOLO ir pavisam jauns, Griškānieši sprauž jaunus nākotnes izaicinājumus un mērķus, lai arvien vairāk būt atpazīstamiem Rēzeknes novadā un būt lietderīgiem savam pagastam un novadam kopumā.

 

Jaunatnes lietu speciālists Igors Isupovs

3JOLO4JOLO5JOLO10JOLO13JOLO

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0