Griškānu pagasta jaunatnes centrs “JOLO” svin 3 gadu jubileju grupas “QUEEN” mūzikas gaisotnē

Publicēts 01.04.2019

23. martā Griškānu pagastā pulcējās jaunieši no Rēzeknes novada Griškānu, Vērēmu, Ozolmuižas, Bērzgales un Nautrēnu pagastiem, lai atzīmētu vienu svarīgu notikumu Griškānu pagasta un arī Rēzeknes novada mērogā – Griškānu pagasta jaunatnes centram “JOLO” aprit 3 gadi.

Vietējie jaunieši parūpējās par to, lai šis vakars būtu lielisks katram, kurš ieradās uz šo pasākumu, jo lieliska grupas “Queen” un Fredija Merkurija mūzika, spēles, konkursi, balvas un draudzīga atmosfēra lika smaidīt visa pasākuma garumā. Deju grīda Griškānu pagasta Kultūŗas namā šoreiz bija īpaši “karsta”. Griškānu pagasta jauniešiem piebiedrojās arī viņu lielais palīgs, Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists Igors Isupovs, kurš kopš paša jaunatnes centra “JOLO” izveidošanas brīža ir kopā ar Griškānu pagasta jauniešiem, lai palīdzētu viņiem mācīties, gūt pieredzi, pilnveidoties un veidot saliedētu komandu.

Pasākuma gaitā jaunieši no citiem pagastiem rādīja savus priekšnesumus par godu JOLO un pasākuma tematikai – grupas “Queen” mūzika. Protams, pasākums neiztika bez apsveikumiem un šoreiz to bija daudz. Vietējie jaunieši atzīst, ka bija ļoti patīkami, ka arī citu pagastu jaunieši parūpējās par patīkamiem pārsteigumiem, par kuriem ir vēlme priecāties un smaidīt.

Tā kā JOLO jau ir 3 gadi, jaunieši plāno jaunus nākotnes izaicinājumus un mērķus, lai arvien vairāk būt atpazīstamiem Rēzeknes novadā un būt lietderīgiem savam pagastam un sabiedrībai kopumā.

 Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists Igors Isupovs

jolo1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0