Griškānu pagastā norisinājās galda tenisa turnīrs jauniešiem

Publicēts 16.04.2019

Saulainā pavasara Pūpolsvētdienā norisinājās Griškānu pagasta galda tenisa turnīrs jauniešiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem. Sacensībām pieteicās 12 dalībnieki, kuri cītīgi gatavojās, lai varētu sasniegt atzinīgu rezultātu, iegūstot kādu no godalgotajām vietām. Jāatzīst, ka katra spēle bija sīva, taču paši labākie galda tenisa spēlētāji izrādījās Dainis, Marina un Nauris no Kaunatas attiecīgi ieņemot pirmo, otro un trešo vietu. Visi turnīra dalībnieki saņēma pateicības rakstus, kā arī nelielas balvas. Šis bija lielisks pasākums, lai aktīvi un jautri pavadītu laiku kopā ar jauniešiem no Griškāniem, Kaunatas, Ratniekiem, Lendžiem un Bērzgales. Cerams, ka šāda veida turnīri kļūs par ikgadēju tradīciju Rēzeknes novada jauniešiem.

Igors Isupovs, Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists

teniss1 teniss2    teniss9teniss6teniss4teniss3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0