Griškānu pirmsskolas izglītības iestādes“Sprīdītis” veikums talkas dienā

Publicēts 02.05.2018

Valsts simtgadē ikviens tika aicināts piedalīties vides sakopšanas aktivitātēs. Griškānu pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” kolektīvs, bērnu vecāki un bērni vienojās kopīgā idejā, turpinot pagājušajā gadā uzsākto sajūtu laukuma izveidē. Lai ieaudzinātu dabai draudzīgu attieksmi, mūsu audzēkņu ģimenes tika aicinātas atbalstīt ideju – izveidot “pilsētiņu” no koka bluķīšiem. Kopīgiem spēkiem tika izveidots labirints, kurā bērni, atrodoties dabā, varēs aktīvi darboties, gan arī mierīgi atpūsties. Rezultātā esam ieguvuši vietu bērnu radošām izpausmēm, “braucot” ar jauku vilcienu un pārvarot šķēršļu joslu.
Visi vecāki bija aktīvi un atsaucīgi. Draudzīgā gaisotnē tika paveikti iecerētie darbi. Pēc darba visi varēja uzkavēties, baudot cienastu un karstu tēju.
Liels paldies vecākiem un darbiniekiem par ieguldīto darbu!

Svetlana Klīdzēja  
Griškānu pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” vadītāja

 

IMG_9539IMG_9551IMG_9579

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0