Hokeja cienītāji aicināti uz 2015. gada Rēzeknes novada kausa izcīņu

10.04.2015

Sports

Rēzeknes novada pašvaldības sporta organizatori aicina visus vīrišķīgākā sporta - hokeja - cienītājus uz Rēzeknes novada kausa izcīņu 2015. Sacensības notiks 2015. gada 26. aprīlī no plkst. 12:00-18:00, Daugavpils ledus hokeja hallē.
Sacensībās var piedalīties jebkura komanda no Rēzeknes novada, kura būs iesniegusi rakstisku pieteikumu. Maksimālais komandu skaits – astoņas (gadījumā, ja pieteikušos komandu būs vairāk, priekšroka tiks dota tām, kuras būs pieteikušās pirmās).
Katra komanda drīkst pieteikt ne mazāk kā 8 un ne vairāk kā 16 spēlētājus. Komandā drīkst startēt tikai spēlētāji, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un nav spēlējuši Latvijas hokeja čempionātā (Virslīgā vai I. līgā.). Katrā komandā drīkst būt pieteikti tikai 2 spēlētāji, kas nav reģistrēti vai nedzīvo kādā no Rēzeknes novada pagastiem.
Spēlētājiem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, ir jābūt rakstiska vecāku atļauja par dalību kausa izcīņā un spēles laikā obligāti jāizmanto aizsargķivere ar režģi.
Par veselības stāvokli atbild paši sacensību dalībnieki, to apliecinot ar savu parakstu pieteikumā.
I.-III. vietu ieguvējas komandas apbalvos ar diplomiem un kausiem, spēlētājus – ar diplomiem, medaļām un balvām.
Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu un apbalvošanu sedz Rēzeknes novada pašvaldība. Nepieciešamības gadījumā, pēc komandu pieprasījuma, pašvaldība nodrošina autobusa transportu maršrutā Rēzeknes – Daugavpils – Rēzekne. Pārējos izdevumus jāsedz pašām komandām.
Komandas sacensībām jāpiesaka iepriekš līdz š.g. 21. aprīlim, pa e-pastu, igors.derjagins@saskarsme.lv , norādot komandas nosaukumu un tās pārstāvja kontakttelefonu. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku vārds, uzvārds, dzimšanas gads, pagasts un paraksts par veselības stāvokli.
Sacensību nolikums
DSC_5552 DSC_5537 DSC_5539 DSC_5542