Ielīgosim kopā ar vietējiem mājražotājiem un amatniekiem!

Publicēts 17.06.2016

22. jūnijā pirmssvētku noskaņās Rēzeknes novada pašvaldības telpās no plkst. 10.00 līdz 13.00 notiks kārtējais vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”.

Tirdziņā būs iespēja iegādāties Rēzeknes novada mājražotāju svaigāko sezonas produkciju- pašu audzētās zemenes, pavasara ziedu medus sviedumu, augļi, dārzeņi no z/s Lukstiņmājas un dažādi interesanti jaunumi Valentīnas Svarinskas garšvielu klāstā. Protams, neiztikt arī bez ķimeņu siera, kas ir neatņemama Līgo svētku sastāvdaļa. To pagatavos prasmīgā siera meistare Diāna Skutele no z/s “Ceļtekas”. Tirdziņa piedāvājumā būs arī gaļas produkcija, piena produkcija gan no z/s “Ceļtekas”, gan arī Viļānu LPKS, Ainas Eriņas rudzu rupjmaize un baltmaize, kā arī daudz kas cits, ko godam likt svētku galdā.  No Nagļu puses būs ne tikai kūpinātas zivis, bet arī vīns no Martas Igaunes.

Arī amatnieki dižosies ar savu produkciju, kas var noderēt kā laba dāvana arī Līgai un Jānim svētkos.

 

Ilze Kiščenko,
nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante 

mob. +371 26516242

learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0