Iepazīsti militāro dienestu kopā ar Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljonu

Publicēts 17.10.2019

17. oktobrī Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Ančupānu kartodromā, Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljons Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada skolu jaunatnei organizēs militarizētas stafetes “Iepazīsti militāro dienestu”.

Militarizētā stafete norisināsies karjeras nedēļas ietvaros un tajā jaunieši varēs pārbaudīt savas spējas un zināšanas dažādās disciplīnās, tostarp spēka vingrinājumos, mācību granātas mešanā, šaušanā, topogrāfijā un vēstures jautājumos.

Pasākumā dalību ir pieteikušas 13 komandas. Kopumā plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 100 skolēnu no Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada izglītības iestādēm.

Militarizētā stafete “Iepazīsti militāro dienestu” tiek organizēta ar mērķi interaktīvā veidā iepazīstināt jauniešus ar karjeras iespējām profesionālajā militārajā dienestā Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljonā, kā arī veicināt uzņēmību un motivāciju mācīties un izvēlēties nākotnes nodarbošanos un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām un interesēm.

Šogad Karjeras nedēļa notiek no 14. līdz 18. oktobrim. Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos.

Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljons ir profesionālā dienesta karavīru vienība, kura pašreiz tiek aktīvi komplektēta un rada plašas iespējas Latvijas pilsoņiem apgūt karavīra profesiju ar turpmāko dienesta vietu Lūznavā vai Daugavpilī. Ja vēlies pieteikties dienestam Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljonā: zvani 26676291, 27881952 vai raksti ng3bde36bn@mil.lv.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā – Pievienojies.

Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, darbu sācis arī Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs – 1811.

Informāciju sagatavoja:

dižkareive Ruta Bernāne

Zemessardzes 3. Latgales brigādes

Informācijas daļas speciāliste

Tālrunis: 26192444

E-pasts: ruta.bernane@mil.lv

Diānas Seleckas foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0