Iespēja diabēta pacientiem bez maksas saņemt jaunu mērierīci cukura līmeņa paškontrolei

Publicēts 03.03.2016

Pacientiem, kuri slimo ar cukura diabētu, ir iespēja bez maksas iegādāties jaunu mērierīci One Touch Select Mini, kura paredzēta glikozes līmeņa paškontrolei. Piezvanot uz pacientu bezmaksas informācijas tālr.: 80 004 205 un pasūtot mērierīci, tā tiek piegādāta uz norādīto adresi bez maksas- kā Rīgā tā arī jebkurā citā Latvijas pilsētā vai novadā. Piezvanot, ir arī iespēja saņemt konsultāciju par to, kā labāk veikt glikozes līmeņa paškontroli un noskaidrot citus sev interesējošus jautājumus šajā jomā: kur un kā iegādāties jaunu mērierīci vai autolanceti, ja tā nozaudēta, saplīsusi vai tā jau savu laiku ir nokalpojusi.

Ar cieņu,
Žanete Goršanova
DC Solutions
Produktu speciāliste
+371 27033113
Bezmaksas tālrunis 80004205

Papildus informācija pieejama aktīvajās saitēs un pielikumos zemāk:

Asins līmeņa pārbaude- kas? kad? kāpēc?
Pareiza lancetes lietošana
DELICA un Lifescan 210×147 _2015

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0